Piedalies konkursā 'Biznesa ekspresis' un iegūsti balvas savas biznesa idejas īstenošanai
Foto: Publicitātes attēls

Viss sākas ar ideju, piekrīti? Piesaki savu biznesa ideju līdz 23. oktobrim reģionālo biznesa ideju konkursā "Biznesa ekspresis" un iespējams tieši Tu iegūsi vienu no naudas balvām savas idejas īstenošanai!

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Konkursā var piedalīties jebkurš interesents vai personu grupa līdz 4 cilvēkiem, kuri ir sasnieguši 18 gadu vecumu un kuriem ir skaidri definēta biznesa ideja, kā arī vēlme to attīstīt.

Šogad konkursa "Biznesa ekspresis" tēma ir "Līderis ar konkurētspējīgu biznesa ideju mana reģiona attīstībai". Konkurss norisināsies no 26. septembra līdz 23. decembrim piecos Latvijas plānošanas reģionos.

Konkurss norisināsies divās kārtās ar noslēguma pasākumiem un apbalvošanu decembrī:

1. kārtā no 26. septembra līdz 23. oktobrim ikviens interesents tiek aicināts iesniegt savu biznesa ideju mājaslapā www.biznesaekspresis.lv. 1. kārtas noslēgumā vērtēšanas komisijas izvērtēs iesniegtās biznesa idejas un 10 labākās no katra plānošanas reģiona (Rīga, Kurzeme, Vidzeme, Zemgale, Latgale) nokļūs konkursa otrajā kārtā.

2. kārta ir paredzēta biznesa plānu izstrādei un konkursa dalībnieku apmācībām, lai uzlabotu un papildinātu dalībnieku prasmes biznesa plānu veidošanā. Biznesa plānu izstrāde un iesniegšana paredzēta laika posmā no 14. novembra līdz 27. novembrim.

No 13. decembra līdz 23. decembrim norisināsies konkursa "Biznesa ekspresis" noslēguma pasākumi, kuru laikā katrā no plānošanas reģioniem tiks noteiktas labākās biznesa idejas.

Reģionālo konkursu finālos piedalīsies piecu labāko biznesa ideju autori no katra plānošanas reģiona, kuri cīnīsies par naudas balvām sava biznesa tālākai attīstībai.

1. vietas ieguvēji saņems 5 000 EUR* naudas balvu, 2. vieta – 3 000 EUR*, bet godpilnā 3. vieta – 2 000 EUR*. Balvu fonda apmērs būs vienlīdzīgs visos piecos plānošanas reģionos. Kopējais konkursa balvu fonds ir vairāk nekā 50 000 EUR.

Kā pieteikties "Biznesa ekspresim"?

  • Viss sākas ar ideju!
  • Piesaki to mājaslapā www.biznesaekspresis.lv, kā arī atbildi uz motivācijas jautājumiem un izpildi "uzņēmēja gēna" testu;
  • Izpildi papildu "Ekspress" uzdevumu, kuru saņemsi pēc biznesa idejas iesniegšanas;
  • Uzzini rezultātus par iekļūšanu otrajā kārtā 14. novembrī!

Pieteikuma anketu un plašāku informāciju par konkursu meklē www.biznesaekspresis.lv

Reģionālo biznesa ideju konkursu "Biznesa ekspresis" rīko Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) Norvēģijas finanšu instrumenta programmas LV07 "Kapacitātes stiprināšanas un institucionālā sadarbība starp Latvijas un Norvēģijas valsts institūcijām, vietējām un reģionālām iestādēm" projekta "Reģionālās politikas aktivitāšu īstenošana Latvijā un reģionālās attīstības pasākumu izstrāde" ietvaros (projekta Nr. 4.3-24/NFI/INP-001), sadarbībā ar sabiedrisko attiecību aģentūru "Repute".

Konkursu atbalsta Latvijas plānošanas reģionu uzņēmējdarbības centri, Latvijas Republikas Ekonomikas ministrija, biedrība "Latvijas Biznesa Eņģeļu Tīkls" (LatBAN), SIA "Academia Strategies", SIA "Sula", SIA "Turbas", SIA "Valmiermuižas alus", SIA "Dabba", SIA "CEMEX", SIA "Amazone", IK "TĒMA-Mode", SIA "RICH MEDIA", SIA "ROLS", SIA "DK Projekts".

Informē radio SWH, SWH+, Kurzemes radio, Radio 7.

*pēc nodokļu nomaksas


Seko Delfi arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form