Piesakies Rīgas Juridiskās augstskolas atvērto durvju dienām 9.martā un sper pirmo soli ceļā uz veiksmīgu karjeru
Foto: Krists Luhaers

Rīgas Juridiskā augstskola (RJA) ir specializēta juridiskā augstskola, kas piedāvā starpdisciplināras bakalaura un maģistra programmas tiesību zinātnēs, sniedzot iespēju aktīviem un zinātkāriem studentiem apvienot tiesību studijas ar kursiem biznesā, diplomātijā, starptautiskajās attiecībās, finansēs un tehnoloģijās.

Dinamiska studentu un pasniedzēju kopiena no vairāk nekā 30 valstīm, studijas angļu valodā, Erasmus apmaiņas studijas un prakse vairāk nekā 40 partneraugstskolās visa Eiropā, mūsdienīga studiju vide – to visu ir atzinīgi novērtējuši mūsu studenti. Vairāk par RJA lasiet šeit.

RJA piedāvā divas starpdisciplināras bakalaura programmas, kurās tiesības iespējams apgūt apvienojumā ar biznesa vadību vai diplomātiju.

Bakalaura programmas "Tiesības un diplomātija" absolventi veido veiksmīgu karjeru starptautiskās organizācijās, NVO vai ārlietu dienestā. Programma aptver svarīgākos publisko starptautisko tiesību aspektus un īpašu uzmanību pievērš Eiropas Savienības institūcijām, starptautiskajām organizācijām un to nozīmei globālo attiecību veidošanā. Izpratne par politikas jautājumiem un konfliktu risināšanu, kā arī starptautisko attiecību tiesisko regulējumu ir noderīga arī daudziem citiem amatiem gobālajā darba tirgū.

"Tiesības ir ļoti plašs priekšmets, svarīgs, lai iegūtu labāku priekšstatu par apkārt notiekošo, sākot ar to, kā funkcionē valstu valdības un beidzot ar ļoti specifiskām normām Latvijas likumdošanā. Diplomātija to papildina, jo mana aizraušanās vienmēr bijusi izveidot un pilnveidot ilgstošas attiecības. Tā kā RJA studijas ir angļu valodā, tā bija mana primārā izvēle, jo mans mērķis ir darboties starptautiskā vidē," stāsta RJA bakalaura programmas "Tiesības un diplomātija" pirmā kursa students Gints Kapteinis (Latvija). "RJA pasniedzēji un vieslektori ir izcili profesionāļi savā jomā ar pieredzi gan pētniecībā, gan praktiskā darbā, sniedzot studentiem maksimāli iespējamo pievienoto vērtību."

"Es izvēlējos RJA, jo tā ir relatīvi neliela universitāte. Iepriekš studēju Nīderlandē, kur lekcijas notika milzu auditorijās, bet RJA ir iespējams iepazīt pasniedzējus un studentus. Vairums pasniedzēju ir savas jomas profesionāļi, kas lauj izprast, kā studijās apgūtais ir piemērojams reālajā dzīvē. RJA uzstājas arī daudzi interesanti vieslektori - vēstnieki, juristi, tiesneši," stāsta RJA bakalaura programmas "Tiesības un diplomātija" 2.kursa students Rick Jacobus de Geest (Nīderlande).

Vairāk par programmu lasiet šeit.

Bakalaura programma "Tiesības un bizness" sagatavo absolventus sekmīgai karjerai juridiskajā praksē vai biznesa un vadības jomā. Juridiskie jautājumi tiek aplūkoti no reģionālas un starptautiskas perspektīvas, liekot uzsvaru uz Eiropas Savienības un tās dalībvalstu, kā arī lielāko tirdzniecības partneru tiesisko vidi. Mācību programmā ir iekļauti ar komercdarbību saistāmi priekšmeti, tostarp ekonomika, finanses, biznesa stratēģija un mārketings.

"Mana sākotnējā interese par RJA balstījās programmas moduļu daudzveidībā un skolas globālajā pieejā pasniedzēju izvēlē, ko vēl pastiprināja ziņa, ka studenti ir aktīvi un regulāri notiek arī dažādas ārpusklases aktivitātes. Sešus mēnešus vēlāk es esmu ļoti priecīga par savu izvēli studēt RJA un to, ka esmu daļa no draudzīgas un pozitīvas vides, stāsta RJA bakalaura programas "Tiesības un bizness" 1.kursa studente Marija Raef-Kamel, (ASV). "Es noteikti ieteiktu studijas RJA katram, kas meklē izcilu pieredzi un ir gatavs silti saģērbties ziemai!"

Vairāk par programmu lasiet šeit.

Izvēles priekšmetu klāstā ir dažādu valodu kursi, kuros īpaša uzmanība veltīta tiesību, biznesa un starptautisko attiecību terminoloģijas apguvei. Tas palīdz studentiem pilnveidot prasmes dziļākam akadēmiskajam un profesionālajam darbam svešvalodās.

Jaunums šogad – divas stipendijas bakalaura studijām jauniešiem no Latvijas reģioniem. Vairāk par finansējuma iespējām, stipendijām un studiju maksas atlaidēm lasiet šeit.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu studiju programmām, uzņemšanas nosacījumiem un finansējuma iespējām, nāciet uz Atvērto durvju dienām 9.martā plkst 11:00 Strēlnieku ielā 4 k-2, kur jums būs iespēja satikt RJA pasniedzējus, absolventus un studentus, kā arī iepazīties ar studiju vidi.

Lai pieteiktos, lūgums reģistrēties šeit.

Atvērto durvju dienas pasākuma programma pieejama šeit.

Un neaizmirstiet 15. aprīli – piesakoties studijām līdz šim datumam, iespējams saņemt 10% atlaidi mācību maksai pirmajam studiju gadam.

Source

Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Comment Form