Pirmo reizi Baltijā – apdrošinies, nosūtot SMS

No šī gada 14. aprīļa „ERGO Latvija” AAS pirmais Baltijā visiem ceļot gribētājiem piedāvā unikālu iespēju iegādāties ceļojumu apdrošināšanu ar SMS (īsziņas) starpniecību.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Lai iegādātos SMS apdrošināšanu, ir nepieciešams vienīgi mobilais telefons un GSM mobilo sakaru nodrošinājums, neatkarīgi no pircēja atrašanās vietas un laika.

 

ERGO pirmais Baltijā piedāvā apdrošināšanu ar SMS

ERGO ir pirmā apdrošināšanas sabiedrība Baltijā, kas klientu ērtībai izstrādājusi un sadarbībā ar banku („Swedbank" AS) ieviesusi ceļojumu apdrošināšanas iegādi ar SMS starpniecību.

Ingrīda Ķirse, apdrošināšanas sabiedrību Baltijā valdes locekle: „ERGO ir pirmā apdrošināšanas sabiedrība Baltijā, kas klientu ērtībai ir izstrādājusi un ieviesusi šādu inovatīvu pakalpojumu - ceļojumu apdrošināšanas iegādi ar SMS. Ņemot vērā mūsdienu ātro laika ritumu, daudzas nozīmīgas lietas tiek atliktas uz pēdējo brīdi un var pat aizmirsties, tostarp ceļojuma apdrošināšana, taču ar SMS starpniecību to varēs iegādāties neatkarīgi no laika un atrašanās vietas."

 

Apdrošināšana ar SMS - jebkurā laikā un vietā „ERGO Latvija" AAS speciālistu novērojumi liecina, ka pretēji rūpēm par līdzpaņemtiem personu apliecinošiem dokumentiem un finansu līdzekļiem, dodoties ceļojumā apdrošināšana itin bieži tiek nopirkta pēdējā brīdī vai aizmirsta vispār. Līdz ar jaunā pakalpojuma ieviešanu tirgū, turpmāk ceļojumu apdrošināšanu varēs iegādāties ātri un ērti, neatkarīgi no laika un atrašanās vietas, - pat ja tas nozīmē nosūtīt SMS tieši pirms došanās ceļā, piemēram, lidostā, uz prāmja, vilcienā vai cituviet. Lai iegādātos jauno SMS ceļojumu apdrošināšanu, ir nepieciešams vienīgi mobilais telefons un jābūt Swedbank mobilās bankas lietotājam, izslēdzot vajadzību pēc datora un interneta pieslēguma.

 

 

www.smspolise.lv

ERGO SMS ceļojumu apdrošināšanas polises iegāde ir pilnībā automatizēta sistēma un darbojas jebkurā diennakts laikā. Apdrošināšana stājas spēkā pēc 24 stundām.

Ceļojumu apdrošināšanai ar SMS ir pieejami divi tarifi: standarta tarifs (apdrošināšanas prēmija 2.00 LVL/diennaktī) un aktīvais tarifs, kas ietver, piemēram, peldēšanu, niršanu, izbraucienus ar velosipēdu, golfu, kalnu slēpošanu u.c. (apdrošināšanas prēmija 4.00 LVL/diennaktī).

ERGO ceļojumu apdrošināšanas teritorija ir visa pasaule, izņemot Latviju, Krieviju un Baltkrieviju.

Vairāk informācijas par „ERGO Latvija" AAS SMS ceļojumu apdrošināšanu visi interesenti un ceļot gribētāji var meklēt: www.smspolise.lv

 

 

 

Seko Delfi arī Instagram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form