Sākusies pieteikšanās mācībām ar ESF atbalstu
Foto: Shutterstock

Valsts izglītības attīstības aģentūru (VIAA) īsteno Eiropas Sociālo fondu (ESF) pieaugušo izglītības projektā "Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide" ("Mācības pieaugušajiem"). Strādājošie un pašnodarbinātas iedzīvotāji līdz 24. februārim aicināti pieteikties kādā no 42 mācību programmām, ko piedāvā "MC Alfa – mācību centrs". Reģistrācija pieejama šeit.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Mācībām var pieteikties strādājoši un pašnodarbināti iedzīvotāji vecumā no 25 gadiem ar nepabeigtu vai pabeigtu izglītību, tostarp strādājoši pensionāri un jaunie vecāki, kuri atrodas bērnu kopšanas atvaļinājumā un ir darba attiecībās. Mācībām atkārtoti var pieteikties arī interesenti, kuri jau vienu reizi ir izmantojuši ESF atbalstu.

"MC Alfa – mācību centrs" piedāvāto programmu apguve ir piemērota ikvienam, jo interesenti var mācīties kādā no divām mācību formām – attālināti vai kombinēti, tikai atsevišķu praktisko daļu īstenojot klātienē. Savukārt piedāvāto mācību moduļu kopu vai profesionālās pilnveides programmu ilgums atkarībā no izvēlētās programmas paredzēts trīs līdz seši mēneši.

Mācību maksu 90-95% apmērā sedz ESF un valsts, tādejādi strādājošo līdzmaksājums ir tikai 5-10%, ko var segt arī darba devējs. Mācības bez maksas ir strādājošiem ar maznodrošinātā vai trūcīgās personas statusu, savukārt strādājošie ar invaliditāti var pretendēt uz asistenta vai surdotulka izmaksu kompensāciju mācību laikā, informē VIAA.

"Šīs mācību kārtas īpašais jaunums ir (1) unikāla koučinga (izaugsmes veicināšanas) profesionālās pilnveides programma un (2) moduļu kopa ar uzsvaru uz korporatīvo komunikāciju klientu apkalpošanā, izmantojot svešvalodas (angļu). Kopā ar nozaru ekspertiem, esam izstrādājuši un piedāvājam mūsdienu darba tirgus tendencēm atbilstošas 42 mācību programmas, kas ietver dažādu nozaru strādājošiem, piemēram, mājražotājiem, biroja darbiniekiem, grāmatvežiem, projektu vadītājiem, mārketinga speciālistiem noderīgas aktualitātes," stāsta "MC Alfa – mācību centrs" direktore-valdes locekle Laila Uzule.

Mācību programmu piedāvājums ietver prasmju un kompetenču apguvi interesentiem ar vai bez priekšzināšanām dažādos virzienos un specifiskās nozarēs: koučings, projektu izstrāde un vadīšana, Agile projektu vadība, uzņēmējdarbība un biznesa uzsākšana, mazo uzņēmumu vadīšana, profesionālā (korporatīvā) komunikācija klientu apkalpošanā (angļu valodā), reklāma, digitālais mārketings (iesācējiem un lietpratējiem) un e-komercija (iesācējiem un lietpratējiem), grāmatvedība mājražotājiem un pašnodarbinātajiem, aplikāciju izstrāde, pirkšanas/pārdošanas projektu vadība, praktiskā lietvedība, komandas darba ABC attālināta darbā u.c. Pilns programmu saraksta pieejams www.mcalfa.lv sadaļā "VIAA 7.kārtas projekts".

Pieteikšanās mācībām notiek tiešsaistē www.macibaspieaugusajiem.lv līdz 2022. gada 24. februārim, izmantojot www.latvija.lv autentifikāciju un e-pakalpojumu jebkurā diennakts laikā. Mācību uzsākšana plānota pēc reģistrācijas tiešsaistē un mācību līgumu noslēgšanas, bet ne ātrāk kā marta beigās.

Kādēļ izvēlēties "MC Alfa – mācību centrs" piedāvātas mācību programmas?

"MC Alfa – mācību centrs" ir akreditēta profesionālās tālākizglītības un profesionālās pilnveides izglītības iestāde, kas pieaugušo izglītības, semināru un interešu izglītības jomā darbojas no 2006. gada. Kopš projekta "Mācības pieaugušajiem" uzsākšanas 2017. gadā, ar labām atsauksmēm par mācību kvalitāti "MC Alfa – mācību centrs" absolvējuši vairāk 4000 interesentu.

Sīkāka informācija par mācību centru un aktuālo piedāvājumu pieejama www.mcalfa.lv vai projekta "Mācības pieaugušajiem" jautājumos, rakstot uz e-pastu jautajumi@mcalfa.lv vai zvanot pa tālruni 200 16 323.

ESF projekts Nr. 8.4.1.0/16/I/001 "Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide", 7.kārta

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form