Stilīgais Nova 5T – kārotākā dāvana Ziemassvētkos
Foto: Publicitātes foto

Izglītojoša grāmata, aizraujoša galda spēle vai kāda jauna ierīce – šīs ir tikai dažas no dāvanu iespējām, kas šajā pirmssvētku laikā iešaujas prātā vecākiem, kad jāizvēlas Ziemassvētku dāvana bērnam. Taču kas ir tā dāvana, kas būtu pietiekami lietderīga un kvalitatīva, lai apmierinātu vecāku prasības, bet vienlaikus tik stilīga un mūsdienīga, ka iepriecinātu arī pat pašu prasīgāko jaunieti? Protams, dāvanas var būt dažādas, taču skaidrs ir viens – kvalitatīvs un jaudīgs viedtālrunis, ir katra mūsdienu jaunieša ikdienas neatņemama sastāvdaļa un tādēļ ir viena no kārotākajām Ziemassvētku dāvanām.

Košs un pamanāms tālruņa korpuss ar 3D efektu

Dāvinot telefonu pusaudzim, ir būtiski paturēt prātā, ka jauniešiem ir ļoti svarīgas daudzas tālruņa īpašības. "Tās ir, piemēram, tālruņa tehniskās specifikācijas, atmiņas apjoms un fotokameras iespējas, kas, starpcitu, Nova 5T priekšējai kamerai ir 32 megapikseļi. Svarīgs ir arī viedtālruņa vizuālais izskats, kas palīdzēs izcelties skolasbiedru un draugu vidū," izceļ Huawei produktu apmācību vadītājs Latvijā Aleksandrs Jekimovs.

Melnais vai tumšas krāsas korpuss jau ir ierasta lieta, kas bieži sastopama, savukārt Nova 5T spilgtās lillā un zilās krāsas noteikti piesaistīs uzmanību un kļūs par apspriestāko objektu starpbrīžos skolā vai universitātē. Tālruņa korpuss ir veidots tā, lai krāsojums radītu mūsdienīgu 3D efektu, kas izskatās īpaši stilīgi lietotāja rokās. Jāpiebilst, ka tālrunis ir vizuāli pievilcīgs arī no priekšpuses – samazinātā ekrāna un malu attiecība padara ekrānu vizuāli lielāku, ļaujot sazināties ar draugiem vai spēlēt iemīļotās spēles vēl labākā kvalitātē.

Perfektais grupas foto? Bez problēmām!

"Ir būtiski, ka viedtālrunim ir ne vien pievilcīgs dizains, bet arī kvalitatīva kamera – tas ir skaidrs katram, bet ir īpaši svarīgi jauniešiem," uzsver Aleksandrs Jekimovs. Tādēļ Nova 5T viedtālrunis ir apveltīts ne vien ar 48 megapikseļu aizmugurējo kameru un 32 megapikseļu priekšējo, pašbilžu kameru, bet arī veselām četrām mākslīgā intelekta kamerām. Tāpat Nova 5T izceļas starp citiem viedtālruņiem ar to, ka priekšējā kamera ir integrēta pilnskata ekrānā, padarot to par pirmo Huawei viedtālruni Latvijā ar šāda tipa priekšējās kameras integrāciju.

Kurš gan nav vēlējies, lai uzņemtās bildes ir profesionāla fotogrāfa veikuma cienīgas? Tagad tas ir iespējams – Nova 5T ir aprīkots ar, piemēram, platleņķa objektīvu, kas palīdzēs uztaisīt perfekto grupas bildi ballītē. Tāpat tālruņa kamera aprīkota ar bokē efektu, kas noderēs, uzņemot nākamo profila bildi, kā arī makro režīmu, kas palīdzēs ievērot pat sīkākās detaļas.

Izcila jauda jebkurai spēlei
Ātrdarbība jeb tālruņa spēja veicīgi atvērt, aizvērt un ļaut izmantot dažādas lietotnes ir atkarīga no daudzām tā uzbūves sastāvdaļām, taču viena no galvenajām ir čipkopa. Lai tālrunī Nova 5T nodrošinātu jaunieša prasībām cienīgu ātrdarbību, tas aprīkots ar flagmaņu Kirin 980 čipkopu. Ātrdarbību veicina arī tālruņa 6 GB operatīvā atmiņa - tā paātrina visas veiktās darbības un nodrošina vairāku lietotņu darbību vienlaicīgi. "Tāpat Nova 5T ieguvis GPU Turbo – grafikas apstrādes tehnoloģiju, kas iespaidīgi uzlabo centrālā un grafiskā procesora veiktspēju. Ko tas nozīmē praksē? Šī GPU Turbo tehnoloģija palīdzēs bez aizķeršanās spēlēt pat grafiski jaudīgāko spēli, nesatraucoties par to, ka spēles vidū telefons "uzkārsies"," paskaidro Huawei produktu apmācību vadītājs Latvijā Aleksandrs Jekimovs.

Ne mazāk svarīga tālruņa detaļa ir tā ekrāns – no tā kvalitātes atkarīgs, cik ērti telefona lietotājam būs pārskatīt sociālo tīklu saturu, šķirot uzņemtās bildes vai spēlēt spēles. Tā kā Nova 5T aprīkots ar 6,26 collu FHD+ izšķirtspējas ekrānu, tā lietotājam nodrošināta izcila skatāmība, lai ko viņš izvēlētos tālrunī darīt. Šāds ekrāna izmērs un kvalitāte apvienojumā ar tālruņu izcilo jaudu nozīmē to, ka jebkura iemīļotā spēle dāvanas saņēmējam būs pieejama lieliskā kvalitātē un spēlējama bez aizķeršanās, iegūstot pavisam jauna līmeņa spēļu spēlēšanas pieredzi.

Ziemassvētku dāvanas izvēle ir grūts uzdevums, jo vecākiem jārūpējas gan par dāvanas funkcionalitāti, gan jaunieša vēlmēm. Tieši tāpēc ir vērts apsvērt ideju par jaunas viedierīces iegādi, jo tā būs gan labs ilgtermiņa ieguldījums, gan ļaus jaunietim tikt pie visiem ikdienā nepieciešajiem rīkiem un reizē izcelties draugu lokā.

Comment Form