foto: reklāmas foto

Mazie un vidējie uzņēmumi, un individuālie komersanti var saņemt kredītu AS "PrivatBank" līdz 10 000 LVL bez ķīlas.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma
Jums ir nepieciešams kredīts, lai papildinātu apgrozāmos līdzekļus? Varbūt nauda ir nepieciešama, lai realizētu Jūsu biznesa idejas? Jūs vēlaties ātri un bez ķīlas saņemt kredītu? Labākais risinājums – mikrokredīts, ko piedāvā AS "PrivatBank". Mikrokredīts - tā ir iespēja maziem un vidējiem uzņēmumiem, kā arī individuāliem komersantiem ātri un bez ķīlas saņemt kredītu līdz 10 000 LVL (20 000 USD, 14 000 EUR) ar termiņu līdz 2 gadiem.

Mikrokredīts – tas ir izdevīgi!

Noformējot mikrokredītu AS "PrivatBank", Jūs varat attīstīt savu biznesu, novirzot saņemto naudu biznesa mērķu īstenošanai. Bez tam, Jums bez maksas tiks noformēts norēķinu konts, karte VISA ELECTRON (izmantot to bez maksas varat vienu gadu), kā arī pieslēgums sistēmai Privat Online. Bet tas vēl nav viss. Uzņēmēji, kas noformēs mikrokredītu AS "PrivatBank", varēs bemaksas izmantot privātā banķiera konsultācijas, kurš palīdzēs risināt ar bankas darījumiem saistītos jautājumus.

Jāmaksā tikai par izmantoto kredīta summu

Lai ietaupītu naudu - procenti jāmaksā tikai par izmantoto kredīta summu. Tas nozīmē, ka Jūsu maksājumi samazināsies līdz ar mikrokredīta atdošanu. Savukārt, procentu likmes lielums ir atkarīgs no tā, vai Jūs jau esat AS "PrivatBank" klients. Pastāvīgajiem klientiem, kuriem varāk kā pusgadu AS "PrivatBank" ir norēķinu konts, procentu likme mikrokredītam ir 16% gadā. Bet, ja Jūs pirmo reizi kļūstat par AS "PrivatBank" klientu, tad procentu likme ir 20% gadā. Mikrokredīta pirmstermiņa atmaksa – bez maksas.

Papildinformāciju par mikrokredītu varat saņemt tuvākajā AS "PrivatBank" nodaļā Rīgā vai lielākajās Latvijas pilsētās, vai piezvanot pa bezmaksas tālruni 800 1515.

Seko Delfi arī Instagram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form