Vai pieprasītais pretalkoholisma līdzeklis 'Faccex' palīdz arī pret izdegšanu un veģetatīvo distoniju?
Foto: Publicitātes foto

Preparāts "Faccex" ir radīts kā atbalsts ar alkoholismu sirgstošiem cilvēkiem, lai uzlabotu viņu fiziskās un garīgās dzīves kvalitāti, kā rezultātā mazinātu tieksmi pēc alkohola. Produktu ir izstrādājis "Latvijas Organiskās sintēzes institūts" Profesora un zinātnieka Ivara Kalviņa vadībā. Jau otro gadu sekmīgi un ar labiem rezultātiem preparātam "Faccex" notiek klīniskie novērojumi Jelgavas psihoneiroloģiskajā slimnīcā "Ģintermuiža", kas nu jau ir beigu fāzē un tuvākajā laikā tiks publicēti rezultāti.

close-ad
Ads disabled
Ads disabled
Ads disabled
Ads disabled
Ads disabled

"Faccex" un depresija

"Faccex" Latvijas tirgū ir jau kopš 2016. gada jūlija. Preparāts ir nopērkams aptiekās un www.faccex.lv. Šo gadu laikā ir saņemtas labas atsauksmes arī no cilvēkiem, kuri necieš no alkoholisma, bet kurus moka slikta garastāvokļa problēmas, veģetatīvā distonija, trauksme, stress, izdegšanas pazīmes, kā arī depresija. Uz "Faccex" tālruni ir zvanījuši cilvēki, kuriem preparāta lietošanas rezultātā samazinājušies veģetatīvās distonijas simptomi, stresa un pat bezmiega problēmas.

Bieži cilvēki, kur ir izpētījuši preparāta sastāvu, jautā vai var lietot "Faccex", ja ikdienā ir trauksmes un stresa situācijas. Atbilde ir – jā, jo "Faccex" nav recepšu medikaments un tajā nav aktīvo vielu, kas varētu radīt blaknes un sliktu pašsajūtu. Preparātu var iegādāties bez receptes.

Kas kopīgs garīgajai veselībai un alkoholismam?

Alkoholisms un pārmērīga alkohola lietošana iet roku rokā ar izdegšanas sindromu, trauksmi, bezmiegu, depresiju un pastiprina veģetatīvās distonijas simptomus. Ļoti bieži ir gadījumi, kad cilvēki sāk lietot alkoholu, lai mazinātu šo minēto slimību simptomus, kā rezultātā kļūst par alkohola atkarīgajiem. Apzinoties šo problēmu, preparāta "Faccex" sastāvā tika iekļautas aktīvās vielas, kuras veicina galvas smadzeņu šūnu uzlabošanu, nervu sistēmas un kateholamīnu laimes atalgojuma sistēmas darbību un cilvēks jūtās labāk.

Garīgās veselības kontekstā īpaši jāuzsver "Faccex" sastāva aktīvā viela ekdisterons, ko satur Sibīrijas leizejas sakne. Tā tautā ir pazīstama ar teicienu, ka to lietojošs cilvēks "ceļas no četrpadsmit slimībām un piepilda sevi ar jaunību".

Izdegšanas, veģetatīvās distonijas un stresa situāciju gadījumā preparātu "Faccex" nav nepieciešams lietot kursa veidā, bet pēc individuālajām sajūtām. Alkohola lietošanas gadījumos ieteicamais lietošanas kurss ir 27 dienas no rīta un vakarā.

Alkohols un imunitāte

Regulāras un biežas alkohola lietošanas ietekmē samazinās imūnsistēmas darbības efektivitāte, kā rezultātā cilvēks ir uzņēmīgāks pret vīrusiem un dažādām infekcijām un ir lielāks risks saslimt.

Nav noslēpums arī, ka retas un vienreizējas, bet lielas alkohola devas uzņemšana, atstāj negatīvu ietekmi uz imūnsistēmu un grauj visu cilvēka organisma struktūru un sistēmu funkciju. Lietojot alkoholu, cilvēkam rodas bojājums smadzenēs, kā rezultātā alkohola lietošana apdraud ne tikai savu dzīvību, bet arī apkārtējo drošību. Tieši tādēļ alkoholisms ir nopietna problēma sabiedrībā.

Kā pamats veiksmīgai cīņai ar alkohola atkarību ir stabils emocionālais un fiziskais stāvoklis.

Kā palīdz "Faccex"?

Preparāts ir radīts, lai samazinātu šīs "skaidrības ciešanas", mazinātu paģiru sindromu un tieksmi pēc alkohola. Narkologu novērojumi rāda, ka lietojot "Faccex", cilvēki kļūst mierīgāki, mazinās trauksme, ir ciešāks miegs, līdz ar to ievērojami uzlabojas arī fiziskā pašsajūta, kā arī vīriešiem uzlabojas seksuālā funkcija. Preparāts tiek lietots arī pēkšņu recidīvu brīžos.

Bieži ir gadījumi, kad alkoholisms sev līdzi nes "savārītas ziepes", sabojātu reputāciju, problēmas. Ir svarīgi zināt un atzīt, ka alkoholisms IR slimība un tā nav jānoliedz. Tieši otrādi! Tās atzīšana ir pirmais solis uz atveseļošanos!

  • Zinātniski izstrādāts
  • Narkologu atzīts
  • Radīts un ražots Latvijā
  • 100% dabīgs
  • Nerada pieradumu un atkarību
  • Nav medikaments un nav nepieciešama recepte tā iegādei


FACCEX - Un prāts smaida!

Kas ir alkoholisms, vairāk lasi: www.faccex.lv

  • Aptieku saraksts, kur nopērkams FACCEX skatāms šeit
  • Preparātu var iegādāties arī veicot pasūtījumu www.faccex.lv


BEZMAKSAS PIEGĀDE VISĀ LATVIJĀ

UZTURA BAGĀTINĀTĀJS. UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU.

Seko "Delfi" arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Ads disabled
Ads disabled
Ads disabled
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.