Vēl tikai līdz 15.augustam vari iesniegt savu biznesa ideju Ideju Kausam 2011
Foto: Publicitātes foto

28. jūnijā savu ceļu sāka inovatīvo biznesa ideju konkurss „Ideju Kauss 2011". Šobrīd ir palikušas vairs tikai astoņas dienas, lai mājas lapā www.idejukauss.lv līdz 15.augustam pieteiktu savu biznesa ieceri un piedalītos sākotnējā atlasē.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma
„Ideju Kauss" ir Latvijas Investīciju attīstības aģentūras realizēts inovatīvu biznesa ideju konkurss, kas Latvijā norisināsies jau piekto gadu. Par „Ideju Kausa" stratēģisko un rīkotājpartneri šogad ir kļuvusi Biznesa augstskola Turība, savukārt stratēģiskais partneris ir SEB Banka. Konkurss dod iespēju ikvienam pilngadīgam Latvijas iedzīvotājam īstenot savu biznesa ideju un iegūt biznesa uzsākšanai nepieciešamās prasmes, pieredzi, kontaktus un finansējumu. Konkursa dalībnieki varēs piedalīties apmācībās, konsultēties savas biznesa idejas izstrādē ar pieredzējušiem ekspertiem un uzvarētāji saņems vērtīgas atbalstītāju un stratēģisko partneru balvas biznesa uzsākšanai - līdz pat 5000 latiem!

Šogad interese par iespējam iesniegt savas idejas ir bijusi liela - informatīvos seminārus, kas norisinājās visā Latvijā, apmeklēja vairāk kā 250 cilvēki. Lai gan finālā nonāks un par galvenajām balvām cīnīsies tikai 15 labāko biznesa ideju autori, tomēr ieguvēji būs visi konkursa dalībnieki - jau startējot sākotnējā konkursa atlasē, dalībniekiem būs dota iespēja saņemt eksperta vērtējumu par savu biznesa ideju, tādejādi pārbaudot tās potenciālu un dzīvotspēju. Visi dalībnieki, kas izturēs pirmo konkursa atlasi, saņems iespēju piedalīties apmācībās par biznesa plāna izstrādi, mārketingu un finanšu un risku vadību, kā arī varēs individuāli konsultēties ar pieredzējušies un zinošiem nozares ekspertiem.


Konkurss "Ideju kauss 2011" tiek rīkots darbības programmas "Uzņēmējdarbība un inovācijas" aktivitātes "Pasākumi motivācijas celšanai inovācijām un uzņēmējdarbības uzsākšanai" ietvaros, nodrošinot Eiropas Savienības fondu projekta „Inovatīvas uzņēmējdarbības motivācijas programma" īstenošanu. Konkursu rīko LIAA, rīkotājs un stratēģiskais partneris - Biznesa augstskola Turība, stratēģiskais partneris - SEB Banka.

Ideju Kausu 2011 atbalsta: Lattelecom, DDB, Draugiem.lv, Delfi.lv, Lietišķās informācijas dienests, Tallink Hotel, Creative Andrejsala, DavanuServiss.lv

Ideju Kausa 2011 informatīvie partneri: LNT, SWH, LURSOFT, Nozare.lv, JCDecaux, MarketMedia, cvonline.lv, 1188.lv, inbox.lv, biznesam.lv, zo.lv, Dienas Mediji, StudentNet.lv, Grafija, news.lv, novonews.lv, calis.lv, LETA, Kapitāls, Latvijas Pašvaldību savienība, Valsts izglītības un attīstības aģentūra, Nodarbinātības Valsts aģentūra.

Seko Delfi arī Instagram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form