Vēlies strādāt perspektīvā jomā? Kļūsti par sertificētu IT speciālistu kopā ar 'New Horizons'

AIZDOMĀJIETIES!Nesen autoritatīvs Interneta izdevums IT Jobs Watch (itjobswatch.co.uk) nopublicēja datus par IT speciālistu algām Lielbritānijā par pēdējiem trīs mēnešiem. Atbilstoši pētījumam, Support Technician alga vidēji sastāda 23 500 mārciņas gadā.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Starp citu, atbilstoši Latvijas Centrālās Statistikas Pārvaldes datiem, vienīgā joma, kurā turpina augt algas ir  IT. Tajā laikā, kad vidējā bruto alga Latvijā sastāda 456 latus, IT speciālisti saņem jau 781 latu.

 

MICROSOFT SERTIFIKĀCIJA DAŽU MĒNEŠU LAIKĀ

Starptautiskais mācību centrs New Horizons - pasaules līderis IT apmācību jomā piedāvā jums vienreizēju iespēju, kā tikai divu mēnešu laikā iegūt visā pasaulē pieprasītu specialitāti IT jomā.

Mūsu piedāvājums ir orientēts uz cilvēkiem, kuriem nav augstākās izglītības IT jomā. Lai sāktu mācīties, ir nepieciešamas tikai trīs lietas - "tehniskā" domāšana, interese par datoriem un angļu valodas zināšanas vismaz vidējā līmenī.

Jums būs nepieciešami tikai divi mēneši, lai izietu sagatavošanos un saņemtu visā pasaulē pazīstamu sertifikātu Microsoft - MCITP: Windows 7, Enterprise Desktop Support Technician, kurš kļūs par pirmo soli jūsu IT karjerā Latvijā vai ārzemēs.

Bet sistēmu administratora sertifikāciju MCSA (Microsoft Certified Systems Administrator) jūs varat saņemt 4 mēnešu laikā.

Visā pasaulē MCITP un MCSA ir atzīts augstā līmenī. Bet viena no galvenajām mūsu cilvēku problēmām - rietumos atzītu kvalifikāciju neesamība, bez kurām ir sarežģīti pretendēt uz labiem "ofisa" amatiem, jo Latvijas universitāšu diplomi ir maz atpazīstami rietumu darba devējam.

Pēc apmācību beigšanas jūs varēsiet strādāt atbalsta dienestā, administrēt nelielus tīklus, vienu vārdu sakot - būsiet lietderīgs cilvēks jebkurā ofisā.

APMĀCĪBAS REZULTĀTA GARANTIJA

New Horizons pieredzei uzticas simtiem tūkstošu cilvēku visā pasaulē. Tā īpašā metodika ļauj mācīties rekordīsā laikā, pie tam apgūstot plašu zināšanu apjomu. Apmācības notiek ērtā formā - jūs paši izvēlaties laiku individuālajām sesijām ar mentoru un varat mācīties savas uztveršanas ātrumā. Studenti iegūst ne tikai teorētiskās zināšanas, bet arī praktiskās, trenējoties virtuālajā mašīnā un pildot laboratorijas darbus.

MCITP apmācības maksa: EST - tikai 490 lati, bet MCSA - 948 lati. Cenā ietilpst ne tikai nodarbības, bet arī grāmatas un eksāmeni starptautiskā sertifikāta saņemšanai. Iegūstot šo sertifikāciju, jūs varēsiet turpmāk saņemt pie mums arī augstāka līmeņa Microsoft sertifikācijas, piemēram, sistēmu administrators (MCSA vai MCITP: Server administrator) un sistēmu inženieris (MCSE).

AICINĀM UZ BEZMAKSAS NODARBĪBU!

Mēs saprotam, ka ir grūti uzreiz pieņemt lēmumu, tāpēc aicinām uz bezmaksas nodarbību, kuras laikā jūs iepazīsieties ar mūsu centru, novērtēsiet metodiku, saņemsiet mentora konsultāciju, gala rezultātā varēsiet pārdomāti pieņemt lēmumu. Aizpildīt pieteikuma formu jūs varat šeit.

Seko Delfi arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form