Viesu nams " Ūdensdzirnavas" ir ģimenes ilgu gadu lolojums, tas atrodas atjaunotā ēkā, kur savulaik tik tiešām saimniekojis melderis.

Saimnieks bijis bargs un nav pacietis ne mazāko nekārtību vai slinkumu, šķiet, ka šīs īpašības gluži vai mantojuši jaunie īpašnieki, kuri šeit iegulda daudz spēka un enerģijas, lai vietas krāšņumu un dabas ainavas izbaudītu ikkatrs viesis un vēlētos atgriezties. Šogad ūdensdzirnavas svin savu trīspadsmito dzimšanas dienu. Tas tik tiešām ir lielisks iemesls, lai apmeklētu viesu namā esošo brīvdienu krodziņu, kā arī atpūsties pirts kompleksā ar baseinu. Īpašos dzīves mirkļus – kāzas, dzimšanas dienas jūs pavadīsiet neaizmirstamā gaisotnē ērtā un plašā banketu zālē. Viesu nama saimnieces parūpēsies par gardiem ēdieniem. Jums pašiem nebūs jāraizējas par svētku noskaņu! Turklāt,ja vēlaties viesu nama burvību kopā ar draugiem izbaudīt ilgāku laiku, par naktsmājām nav jāraizējas. Viesu namā ir 15 labiekārtoti numuriņi un kāda īpaša naktsvieta, kuri ļoti iecienījuši jaunie pāri.Kas var būt labāks par relaksāciju vannā – divatā, siltā, kamīna kurinātā istabiņā! Seno dzirnavu burvību viesi var izbaudīt jebkurā gadalaikā. Dzīvā uguns ikkatrā ienesīs drošības , spēka, pārliecības un bezgalīgas mīlestības elpu.Turklāt, nostāsti vēstī, ka piepildās itin katra vēlēšanās, kuru esat uzrakstījis uz lapiņas un iemetis dzīvajā ugunī vienā no Baltijas lielākajaiem manteļskursteņiem. Jā, brīnumi notiek! Ja neesat romantikas cienītājs un vēlaties kopā ar kolēģiem, ģimeni vai draugiem brīvo laiku pavadīt aktīvi sportojot, neuztraucieties, viesu namā " "Ūdensdzirnavas" par visu ir padomāts! Ir gan tenisa gan basketbola laukumi, protams, iekārtota atpūtas zona arī mazajiem viesiem!

Viesu nams " Ūdensdzirnavas" ir labākā atpūta izvēlīgiem un kārtību cienošiem cilvēkiem!

https://www.facebook.com/Udensdzirnavas/
https://instagram.com/udensdzirnavas

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form