YouSend - piegāde ar ietaupījumu līdz -65%
Foto: Publicitātes foto

Zelta pulkstenis 18 000 eiro vērtībā uz Saūda Arābiju, automašīnas buferis uz ASV, uzkodas un alus Londonas festivālam - latviešu tiešsaistes pakalpojums YouSend apkopos, iesaiņos un piegādās jebkuras preces visā pasaulē. Turklāt klientam starptautiskā kurjeru piegāde maksās līdz -65% lētāk!

Vēl nesen pakalpojums sadarbojās tikai ar lieliem uzņēmumiem elektroniskās komercijas jomā, bet kopš 2019. gada maija YouSend piedāvā maziem uzņēmumiem un privātpersonām izmantot savas iespējas.

Kā darbojas YouSend

Starptautisks kurjeru piegādes agregators un brokeris, kas apvieno simtiem paku no dažādiem klientiem, sūtījumu un vēstuļu sūtīšanas laikā samazinot transporta izmaksas līdz 65–70%. YouSend izmanto lielākos kurjeru pakalpojumus visos kontinentos un sniedz saistītos pakalpojumus: paku iesaiņošanu, uzglabāšanu un paku apdrošināšanu.

Uzņēmums, kas dibināts 2012. gadā, izmantoja ieguldījumus un 7 gadu pieredzi, lai izveidotu savu drošu tiešsaistes platformu un kļūtu par partneri lielākiem eBay un Amazon veikaliem , lai sniegtu savus pakalpojumus klientiem no ES un NVS valstīm , nosūtot to sūtījumus pa visu pasauli. Pakalpojuma lietotāji uztic svarīgāko dokumentu, paraugu un preču nosūtīšanu, kā arī izmanto YouSend.lv kā centru tālākai sūtījumu sūtīšanai.

Kāpēc uzņēmumi visā pasaulē izvēlas YouSend

  • YouSend - paku nosūtīšana uz ārzemēm , ļauj vietējiem uzņēmumiem iekļūt starptautiskā līmenī, neierobežojot pārdošanas tirgu tikai vienā valstī. Pircēji no Meksikas, Jaunzēlandes un Karību jūras salām ir četru klikšķu attālumā no pakas apstrādes;

  • Gandrīz visos kurjeru pakalpojumos ietilpst "YouSend Protection" apdrošināšana. Apdrošināšana ir bezmaksas un sedz zaudējumus no 85 līdz 500 eiro;

  • Pakalpojums garantē paku piegādi laikā, un ātrākais tarifs garantē piegādi 1 dienā uz jebkuru Eiropas pilsētu vai 2 dienu laikā ASV un Kanādā. YouSend var iepriecināt savus Āzijas saņēmējus jau pēc 3 dienām pēc pakas nosūtīšanas;

  • Uzņēmums ne tikai sūta, bet arī importē sūtījumus no ārzemēm;

  • Veikaliem, kas dienā sūta simtiem paku, vietne nodrošina iespēju lejupielādēt instrukcijas izmantojot CSV failu, vai absolūti automatizēt apstrādi, izmantojot bezmaksas API savienojumu.

Ārpakalpojumu loģistika

Izmantojot fulfilment, uzņēmuma klients pilnībā nodod roku darbu ar savām precēm vietnei YouSend.lv, lai pievērstos sev svarīgākiem uzdevumiem. YouSend pats savāks preces no piegādātāja (jebkur citur pasaulē), saskaitīs un sašķiros, atklās nepiegādātās preces vai defektus, novietos tās noliktavā, nodrošinās drošu glabāšanu, nokomplektēs pasūtījumu, iesaiņos, veiks muitošanu un nosūtīs saņēmējam.

Pilnā automatizācija

Pievienojoties YouSend API, varat pilnībā automatizēt nosūtīšanu. Preces pārdošanas brīdī mājas lapā - pircēja sūtījums tiek automātiski noformēts YouSend.lv. Tas ir milzīgs laika un naudas ietaupījums darbinieku resursiem.

Izveidot savienojumu ar YouSend API ir vienkārši un bez maksas - integrācijas kods atrodas publiskā piekļuvē mājas lapā. 1 stunda programmētāja darba un sūtījumu noformēšanas process ir pilnībā automatizēts.

Darba principi

Serviss piedāvā vislētākos piegādes pakalpojumus, kā arī elastīgi pienāk pie savu klientu uzdevumu risināšanas. Sadarbība ar vairākiem lielākajiem kurjerdienestiem ļauj izvēlēties un sniegt pakalpojumu ar tādu ātrumu un vērtību, kāda nepieciešama pasūtītājam.

Vietne tika izveidota kā moderna tiešsaistes platforma, kas atbalsta visus zināmos drošības protokolus, tāpēc YouSend.lv garantē personas datu drošību un stabilu servisa darbību.

DHL, DPD, TNT un UPS Kurjerpasts viena vieta. Sāciet ietaupīt kopā ar YouSend.lv jau šodien - reģistrējoties šajā saitē.

Comment Form