Auto iebrauc grāvī - savainojas pieci iereibuši jaunieši
Foto: F64

Svētdien Jelgavas novada Līvbērzes pagastā “Saab” vadītājs netika galā ar automašīnas vadību - auto nobrauca no ceļa grāvī un dažādus miesas bojājumu guva pieci jaunieši, portāls “Delfi” uzzināja Valsts policijā (VP).

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Visi pieci jaunieši bija alkohola reibumā un viņi nogādāti slimnīcā.

Tāpat Līvbērzes pagastā svētdien kāda "Audi" markas automašīna notrieca 1975.gadā dzimušu velosipēdistu, kurš nogādāts slimnīcā.

Kopumā svētdien reģistrēti 26 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši septiņi cilvēki. Par ātruma pārsniegšanu noformēts 261 administratīvā pārkāpuma protokols.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!

Tags

Audi Saab
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form