Gulbenes novadā sadzīves konflikta laikā nogalina vīrieti
Foto: DELFI

Pirmdien, 2. decembrī, pulksten 9 Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Gulbenes iecirknī tika saņemta informācija par to, ka Gulbenes novadā kāda dzīvoklī atrasts vīrieša līķis ar vardarbīgas nāves pazīmēm. Aizdomās par noziedzīgā nodarījuma izdarīšanu aizturēts vīrietis, portāls "Delfi" uzzināja policijā.

Pēc policijas rīcībā esošās informācijas starp diviem vīriešiem izcēlās sadzīves rakstura konflikts, kura laikā viens no vīriešiem paņēma nazi un nodarīja smagus miesas bojājumus otram vīrietim, iedurot viņam vēderā.

Cietušais no gūtajiem ievainojumiem mira notikuma vietā.

Aizdomās par tīšu smagu miesas bojājumu nodarīšanu, kuru rezultātā iestājās cietušā nāve, policisti aizturēja 1961. gadā dzimušu vīrieti.

Aizturētais jau iepriekš nonācis policijas redzeslokā.

Policijā sākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 125. panta trešās daļas. Likums par tīša smaga miesas bojājuma nodarīšanu, kas vainīgā neuzmanības dēļ bijis par iemeslu cietušā nāvei, vai par tīša smaga miesas bojājuma nodarīšanu, ja to izdarījusi organizēta grupa, kā sodu paredz piemērot brīvības atņemšanu uz laiku no trim līdz 15 gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.

Policija turpina izmeklēšanu.

3. decembrī paredzēts lemt par drošības līdzekļa – apcietinājums – piemērošanu aizturētajam vīrietim.


Tags

Valsts policija

Comment Form