LLU prorektora auto notriec sievieti: viņa slimnīcā nomirst
Foto: LETA

Nedēļas nogalē Jelgavas slimnīcā mirusi sieviete, ko ceturtdienas vakarā Jelgavā, Raiņa ielā, notrieca automašīna, kuru vadīja LLU mācību prorektors Arnis Mugurēvičs.

SIA "Jelgavas pilsētas slimnīca" vadītāja vietniece Solveiga Ābola informēja, ka sieviete, kas pēc negadījuma slimnīcā bija ievietota ļoti smagā stāvoklī un cīnījās par dzīvību, tomēr nomira sestdienas, 9.novembra, vakarā, ap plkst.22, un mediķi konstatēja, ka viņas gūtā trauma nebija savienojama ar dzīvības procesiem.

Kā ziņots, 7.novembrī Jelgavā, Raiņa ielas un Pētera ielas krustojumā, notriekta kāda gājēja, kas guvusi smagas traumas un ievietota reanimācijā, un par šo negadījumu Valsts policijā (VP) sākts kriminālprocess, informēja Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Ieva Sietniece.

Pēc sākotnējās VP informācijas, sieviete notriekta uz gājēju pārejas. Automašīnas vadītājam alkohola lietošanas pazīmes nav konstatētas.

Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) mācību prorektors Arnis Mugurēvičs apstiprināja, ka viņš iesaistīts šajā negadījumā un bijis pie automašīnas stūres.

Negadījums noticis ap plkst.17, kad Jelgavā, Raiņa ielas un Pētera ielas krustojumā, kāds vīrietis, kas dzimis 1959.gadā, Raiņa ielā vadīja automašīnu "Ford Mondeo" un pirms krustojuma notrieca gājēju - 1963.gadā dzimušu sievieti, kura guva miesas bojājumus un tika ievietota Jelgavas slimnīcas reanimācijas nodaļā, informēja Sietniece.

LLU profesors pastāstīja, ka precīzi neatceras negadījuma detaļas, jo braucis saskaņā ar noteikumiem un pirms iebraukšanas krustojumā neesot manījis nevienu gājēju. Viņš minēja, ka viņu apžilbinājušas arī pretī braucošās automašīnas. "Es braucu saskaņā ar noteikumiem, alkoholu nebiju lietojis, ātrums bija mazāks nekā atļautais, arī skatījos, vai nav gājēju, un tiešām nevienu es nemanīju, un man nav ne jausmas, kā uzrādās tā gājēja," skaidroja Mugurēvičs.

Cietušajai tika konstatēts galvaskausa pamatnes lūzums un politrauma.

VP sākts kriminālprocess un nozīmēta autotehniskā ekspertīze.

Tags

Ford Mondeo Latvijas Lauksaimniecības universitāte Zemgale Valsts policija

Comment Form