Momentloteriju biļešu zaglim piespriež septiņus mēnešu nosacītu cietumsodu
Foto: DELFI

Rīgas pilsētas Latgales priekšpilsētas tiesa piespriedusi septiņu mēnešu nosacītu cietumsodu kādam vīrietim, kurš divu diennakšu laikā ar nelikumīgi iegūtām atslēgām un pulti piecas reizes nakts laikā iekļuvis veikalā "Narvesen" un no tā zadzis momentloteriju biļetes, cigaretes un naudu, liecina publiski pieejamais anonimizētais spriedums.

Kā teikts spriedumā, vīrietis laika posmā no 2016. gada 3. septembra pulksten 22.24 līdz tā paša gada 5. septembra pulksten 0.20 piecas reizes iekļuva veikalā "Narvesen" 13. janvāra ielā 12. Pēdējā reizē vīrieti pieķēra veikala apsargi, kas viņu apturēja. Apsargu ierašanās brīdī vīrietis jau bija paspējis no seifa izvilkt naudu 197 eiro apmērā.

Savukārt savu iepriekšējo viesošanos reižu laikā vīrietis bija pamanījies nozagt 15 momentloterijas "Lasis" biļetes, 81 momentloterijas "Moments" biļeti, 15 momentloterijas "Planēta" biļetes, kā arī vairāku citu loteriju biļetes. Tāpat vīrietis arī pamanījās nozagt 72,77 eiro no seifa un divas cigarešu paciņas.

Tiesas sēdes laikā tika noskaidrots, ka vīrietim ir augstākā izglītība apdrošināšanas un finanšu jomā un viņš nav agrāk sodīts. Viņš pats tiesai norādīja, ka viņam ir bijusi azartspēļu atkarība, kuru risinājis, atrodoties resocializācijas centrā.

Spriedumā tiesa lēma vīrietim piemērot septiņus mēnešus ilgu nosacītu cietumsodu, kā arī vienu gadu ilgu pārbaudes laiku.

Source

LETA

Tags

Latgale Narvesen
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Comment Form