Neatļautas pulcēšanās laikā divi vīrieši Jelgavā slēpjas no policijas skapjos
Foto: Shutterstock

Aizvadītās nedēļas nogalē noteiktās komandantstundas laikā kādā dzīvoklī Jelgavā, lai izvairītos no soda par neatļautu pulcēšanos, divi vīrieši slēpušies no policijas skapjos, liecina pilsētas Pašvaldības policijas sniegtā informācija.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Aizvadītās nedēļas nogalē par komandantstundas pārkāpumiem Jelgavā Pašvaldības policija naudas sodu no 20 līdz 100 eiro piemēroja 11 gadījumos, bet par pulcēšanās ierobežojuma pārkāpumu sagatavoti 11 lēmumi, piemērojot naudas sodu no 50 līdz 250 eiro.

Policijas pārstāve Sandra Matulēna skaidroja, ka naktī uz sestdienu un svētdienu Pašvaldības policija komandantstundā pārbaudīja 60 personas, kas šajā laikā bija uz ielas. 11 personas nevarēja uzrādīt pašapliecinājumu, un viņām nebija pamatota iemesla atrasties ārpus savas dzīvesvietas. Trijos gadījumos par komandantstundas pārkāpumu piemērots 20 eiro sods, vienā 30, piecos 50 eiro sods, bet trijos - 100 eiro. 14 gadījumos personas saņēmušas mutisku aizrādījumu.

Savukārt par pulcēšanās ierobežojuma pārkāpumu ārkārtējās situācijas laikā aizvadītajā nedēļā sastādīti 11 lēmumi. Četros gadījumos piemērots 50 eiro sods, tikpat gadījumos 200 eiro sods, bet trijos - 250 eiro. Uz kādu adresi Ūdens ielā, saņemot informāciju par trokšņošanu, policija izbraukusi pat trīs reizes, visās konstatējot personu no dažādām mājsaimniecībām pulcēšanos.

Tāpat sestdien pulksten 1 policija saņēma informāciju par trokšņošanu kādā dzīvoklī Raiņa ielā. Ierodoties notikuma vietā, aiz durvīm bija dzirdama vairāku personu sarunāšanās. No dzīvokļa iznāca sieviete un pēc brīža arī vīrietis, aicinot policiju ienākt dzīvoklī. Policijas darbinieki, apsekojot dzīvokli, konstatēja, ka skapī koridorā ir paslēpies viens vīrietis, bet skapī istabā - vēl viens. Visas personas dzīvoklī bija alkohola reibumā, un visām piemērots naudas sods.

Aizvadītajā nedēļā Pašvaldības policija arī piemērojusi naudas sodu 20 eiro apmērā kādam vīrietim par mutes un deguna aizsega nelietošanu.

Seko Delfi arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!

Tags

Koronavīruss Covid-19 Valsts policija
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form