Par degvielas zagšanu aizturēti trīs 'Liepājas autobusu parka' šoferi
Foto: DELFI

Par degvielas zādzību no AS "Liepājas autobusu parks" aizturēti trīs autobusu vadītāji, portālu "Delfi" informēja Valsts policijā.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Šā gada maijā pēc LTV raidījuma "Aizliegtais paņēmiens" iesniegtās informācijas saistībā ar dīzeļdegvielas zādzību no "Liepājas autobusu parks" autobusiem, policijā tika uzsākts kriminālprocess. Kriminālprocesa ietvaros tika noskaidrots, ka ar šo noziegumu saistīta personu grupa – trīs vīrieši, kas minētajā akciju sabiedrībā strādā par autobusu vadītājiem.

Šobrīd kriminālprocesā turpinās aktīva izmeklēšana, tostarp liecinieku noskaidrošana, pierādījumu nostiprināšana un zaudējumu aprēķināšana.

Reaģējot uz saņemto informāciju un aktīvi veicot pirmstiesas izmeklēšanu kriminālprocesa ietvaros, šā gada 16. maijā par dīzeļdegvielas zādzības faktu tieši noziedzīga nodarījuma izdarīšanas brīdī Rīgā tika aizturēts un nogādāts uz īslaicīgo aizturēšanas vietu "Liepājas autobusu parks" autobusa vadītājs, aptuveni 50 gadu vecs vīrietis. Aizturētais tika atzīts par aizdomās turēto personu un viņam piemērots drošības līdzeklis, kas nav saistīts ar brīvības atņemšanu.

Kriminālprocesā tika iegūta informācija, ka vēl viens "Liepājas autobusu parks" autobusa vadītājs, aptuveni 70 gadu vecs vīrietis, ir saistīts ar šo noziedzīgo nodarījumu. 16. maijā vīrietis tika nogādāts uz policijas struktūrvienības iestādi. Viņam tika piemērots statuss – persona, pret kuru uzsākts kriminālprocess, jo tika iegūtas ziņas, ka konkrētā persona ir izdarījusi izmeklējamo noziedzīgo nodarījumu.

Neatliekamās pirmstiesas izmeklēšanas darbības uzsāktā kriminālprocesa ietvaros tika veiktas ciešā sadarbībā ar Valsts policijas Kurzemes reģiona Kriminālpolicijas biroja darbiniekiem, kā rezultātā tika iegūtas papildus ziņas, un 16. maijā Liepājā tika aizturēts vēl viens "Liepājas autobusu parka" autobusa vadītājs, aptuveni 60 gadu vecs vīrietis. Arī viņš tika nogādāts uz īslaicīgo aizturēšanas vietu un vēlāk tika atzīts par aizdomās turēto personu. Vīrietim piemērots drošības līdzeklis, kas nav saistīts ar brīvības atņemšanu.

Šobrīd kriminālprocesā tiek veikta aktīva izmeklēšana ar mērķi noskaidrot lieciniekus, nostiprināt jau iegūtos pierādījumus un noskaidrot visu pierādāmo apstākļu kopumu, kā arī nodarītos zaudējumus.

Valsts policija atgādina, ka neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek pierādīta likumā noteiktajā kārtībā.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!

Tags

Liepājas autobusu parks
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form