Par trīs virsjaku zādzību veikalā 'New Yorker' vīrietis tiek pie 1500 eiro soda
Foto: LETA

Šā gada 2. martā Rīgas Austrumu prokuratūras prokurore ar priekšrakstu par sodu pabeidza kriminālprocesu, kādam vīrietim piemērojot 1500 eiro naudas sodu par to, ka viņš veikalā "New Yorker" nozaga trīs vīriešu virsjakas un tā nodarīja veikalam vairāk nekā 119 eiro zaudējumus, portāls "Delfi" uzzināja prokuratūrā.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Saskaņā ar apsūdzību vīrietis, atrodoties minētā veikala pielaikošanas kabīnē, noņēma drošības elementus trīs vīriešu virsjakām, kuras ielika līdzpaņemtajā somā un, nesamaksājot par precēm, izgāja no veikala, nodarot veikalam 119 eiro materiālos zaudējumus.

Prokurore minēto vīrieti pie kriminālatbildības saukusi pēc Krimināllikuma 180. panta pirmās daļas, kur sankcija paredz sodu – brīvības atņemšanu uz laiku līdz vienam gadam, īslaicīgu brīvības atņemšanu, sabiedrisko darbu vai naudas sodu.

Apsūdzētais vīrietis pilnībā piekrita viņam inkriminētā noziedzīgā nodarījuma apjomam un juridiskajai kvalifikācijai, kā arī atzina savu vainu noziedzīgā nodarījuma izdarīšanā un to nožēloja.

Vīrietis izteica vēlmi, lai prokurore piemēro viņam sodu naudas soda veidā, kam prokurore arī piekrita, tādā veidā panākot taisnīgu un pieņemamu rezultātu abām pusēm.

Nodarītais materiālais zaudējums ir atlīdzināts pilnībā, kā arī samaksāts piemērotais naudas sods.

Tags

Ģenerālprokuratūra
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form