Rīgas centrā darbu sāk velopatruļas
Foto: Publicitātes foto

Rīgas centrā darbu uzsākušas Rīgas pašvaldības policijas velosipēdu patruļas. To pienākumos galvenokārt ietilps patrulēt pa Rīgas centra veloceliņiem, kur tiks pievērsta uzmanība automašīnām, kas novietotas uz ietvēm vai veloceļiem, un parkos.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Tāpat tiks pievērsta uzmanība atpūtniekiem, kuri parkā nolēmuši uzdzīvot ar alkoholiskajiem dzērieniem, kā arī citiem sabiedriskās kārtības pārkāpumiem. Savukārt, sākoties skolēnu vasaras brīvlaikam, velopatruļas darbu sāks arī citās Rīgas apkaimēs, ziņo Rīgas pašvaldības policija.

Policija Rīgas centrā pievērsīs lielāku vērību apstāšanās un stāvēšanas noteikumu pārkāpumiem, jo pēdējos mēnešos novērots, ka autovadītāji kļūst arvien nekaunīgāki, novietojot spēkratus uz ietvēm un veloceļiem, savukārt, iestājoties siltajam laikam, pilsētā ir vairāk gājēju un velosipēdistu, kurus šāda autovadītāju rīcība var apdraudēt.

Aprīlī Rīgas centrā policija par apstāšanās un stāvēšanas noteikumu pārkāpumiem piemērojusi 758 sodus, no tiem 285 par pārkāpumiem stāvvietās (nepareiza novietošana, laika norādes neizvietošana, stāvēšana piegādes transporta vietā, nepiegādājot preci utt.), 140 – par automašīnas novietošanu stāvēšanas aizlieguma zonā (523. ceļa zīme); 130 – par stāvēšanu apstāšanās aizlieguma zonā (326. ceļa zīme), 64 – par stāvēšanu uz ietves vai velosipēdu ceļa, bet pārējie par citiem apstāšanās un stāvēšanas noteikumu pārkāpumiem.

Pagājušajā gadā Rīgas pašvaldības policija Rīgā kopā piemērojusi 33 707 sodus par dažādiem pārkāpumiem ceļu satiksmē.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!

Tags

Rīgas pašvaldības policija
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form