Sišana pa seju nav vardarbība: policisti izšķir dzīvesbiedru strīdu Juglā
Foto: Shutterstock

Rīgas pašvaldības policijas Vidzemes pārvaldes darbinieki ceturtdien Juglā izšķīruši strīdu starp dzīvesbiedriem, informēja Rīgas pašvaldības policijas Sabiedrisko attiecību speciāliste Lāsma Zemene.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Notikuma vietā policisti sastapa sievieti, kurai uz vaiga un pieres bija nelieli zilumi, kā arī no auss bija nopilējušas asinis. Sieviete paskaidroja, ka izsaukusi policiju, jo dzīvesbiedrs viņai iesitis.

Pēc mirkļa sastapts arī pats vaininieks ar saskrāpētu seju. Vīrietis uzstājīgi apgalvoja, ka viņš izsaucis policistus. Abas personas, savstarpēji strīdoties, policistiem vienlaikus centās skaidrot, kas viņu starpā noticis.

Kārtības sargi strīdniekus atdalīja un noskaidroja, ka abu starpā izcēlusies ķilda par to, kurš no viņiem dosies prom no dzīvokļa.

Policijā norāda, ka dzīvoklī atradās arī aptuveni mēnesi vecs zīdainis, kurš gulēja savā gultiņā. Aplūkojot bērna uzturēšanās apstākļus, konstatēts, ka viņam ir viss nepieciešamais.

Policisti vecākus izjautāja par strīdēšanos un kaušanos bērna klātbūtnē, norādot, ka tā ir vardarbība arī pret zīdaini. Vīrietis policistiem centās iegalvot, ka sišana pa seju neskaitoties vardarbība. Savukārt sieviete, dzirdot dzīvesbiedra izrunāšanos, paskaidroja, ka viņš ir lietojis alkoholiskos dzērienus.

Uz notikuma vietu izsaukti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieki, kas apskatīja abus cietušos un noskaidroja, ka hospitalizācija viņiem nav nepieciešama.

Sarunas laikā sieviete vairākkārtīgi atteicās rakstīt iesniegumu par vīrieša nošķiršanu no ģimenes. Savu lēmumu sieviete pamatoja ar to, ka vēlas tikai paņemt mantas un doties ar bērnu pie savas mātes.

Ar abiem dzīvesbiedriem panākta vienošanās, ka vīrietis dosies uz stundu prom no mājvietas, lai sieviete netraucēti varētu paņemt visu nepieciešamo un doties pie savas mātes. Drošības apsvērumu dēļ policija noskaidrojusi sievietes mātes dzīvesvietas adresi, un tuvākajās dienās pārliecināsies par bērna uzturēšanās apstākļiem.

Informācija nosūtīta RPP Bērnu likumpārkāpumu nodaļas darbiniekiem izvērtēšanai.

Seko Delfi arī Instagram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!

Tags

Rīgas pašvaldības policija
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form