Tēvam par vardarbīga dēla noduršanu piespriež nosacītu cietumsodu
Foto: stock.xchng

Daugavpils tiesa piespriedusi piecus gadus ilgu nosacītu cietumsodu kādam vīrietim, kurš nāvējoši sadūra savu pilngadīgo dēlu, kurš iepriekš bija izturējies vardarbīgi gan pret savu māti, gan māsu, liecina publiski pieejamais anonimizētais tiesas spriedums.

Tajā norādīts, ka pērn 1.aprīlī notiesātais vīrietis svinējis Lieldienas ģimenes lokā. Pēcpusdienā starp vīrieti un viņa dēlu izcēlās konflikts, kura laikā viņa dēls, kurš atradās alkohola reibumā, sāka lamāties un ar roku pagrūda notiesāto vīrieti, kurš izgāja uz ielas, lai izvairītos no tālāka konflikta.

Atrodoties uz ielas, vīrietis sadzirdēja ka viņu palīgā sauc meita. Pienākot pie dzīvokļa durvīm, viņš satika meitu, kurai uz sejas bija asinis. Notiesātais vīrietis saprata, ka meitu piekāvis dēls. Ienākot dzīvoklī, vīrietis nesekmīgi centās dēlu verbāli nomierināt, taču dēls viņu sāka grūstīt.

Kā skaidrots spriedumā, redzot, ka dēls uz viņa vārdiem nereaģē, notiesātais vīrietis, būdams alkohola reibumā un dusmīgs, ka dēls kārtējo reizi sarīkojis skandālu un iesitis meitai, nolūkā pārmācīt dēlu, paņēma virtuves nazi un ne mazāk kā sešas reizes iedūra dēlam krūšu kurvja un galvas apvidū.

Saprotot, ka vismaz viens no viņa dūrieniem trāpījis dēlam krūtīs, notiesātais vīrietis nometa nazi un izgāja no dzīvokļa. Pa ceļam satiekot savu meitu, vīrietis palūdza izsaukt dēlam ātro palīdzību.

Spriedumā arī norādīts, ka vīrietim piespriests ne tikai piecus gadus ilgs nosacīts cietumsods, bet arī piecus gadus ilgs pārbaudes laiks.

Source

LETA
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Comment Form