Tiesa neapcietina vīrieti, kuru tur aizdomās par astoņgadīgās meitas pavešanu netiklībā
Foto: Publicitātes attēls

Rīgas pilsētas Pārdaugavas tiesa sestdien, 25. februārī, noraidīja Valsts policijas (VP) lūgumu par apcietinājuma kā drošības līdzekļa piemērošanu vīrietim, kurš tiek turēts aizdomās par paša astoņus gadus vecās meitas pavešanu netiklībā.

Kā informēja VP preses pārstāvis Dairis Anučins, līdz ar to policijai tagad nāksies vīrietim izraudzīties ar brīvības atņemšanu nesaistītu drošības līdzekli.

Rīgas pilsētas Pārdaugavas tiesas lēmumu gan vēl varēs pārsūdzēt Rīgas apgabaltiesā, taču policija pagaidām nezina, vai to darīs.

Kā ziņots, VP šonedēļ Rīgā, Imantas apkaimē, aizdomās par astoņus gadus vecas meitenes pavešanu netiklībā aizturēja viņas tēvu.

Kā skaidro likumsargi, ceturtdien policija saņēma zvanu no kādas satrauktas sievietes, kura ziņoja par vīra iespējamām nelikumīgām darbībām. Sieviete pastāstīja, ka, atgriežoties mājoklī pēc prombūtnes un ieslēdzot ģimenes datoru, atvērusies interneta lapa, kurā bijusi aplūkojama bērnu pornogrāfija. Sieviete nospriedusi, ka šo informāciju aplūkojis viņas vīrs.

Rodoties bažām par vīra seksuālajām nosliecēm pret maziem bērniem, māte sākusi runāt ar savu astoņgadīgo meitu. Meitene pastāstījusi, ka tēvs viņu glāstījis un aizticis viņas intīmās vietas. Sieviete, kura iepriekš par notiekošo pat nenojauta, rīkojās situācijai atbilstoši un sazinājās ar policiju, norāda likumsargi.

Ģimenes dzīvesvietā ieradās policisti, kuri 1978. gadā dzimušo meitenes tēvu turpat aizturēja un nogādāja policijas iecirknī. Aizdomās turētais iepriekš nav nonācis policijas redzeslokā.

Policija šobrīd pārbauda notikušā apstākļus.

Source

LETA
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Comment Form