Tiesās sievieti par krāpšanos 'Facebook'
Foto: Reuters/Scanpix/LETA

Šī gada 17. februārī Rīgas Austrumu prokuratūras prokurore nosūtīja tiesai krimināllietu, kur pie kriminālatbildības saukta kāda sieviete par kopumā 17 noziedzīgiem nodarījumiem – neliela apmēra krāpšanām, kas veiktas sociālajā tīklā "Facebook", portāls "Delfi" uzzināja Ģenerālprokuratūrā.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Saskaņā ar apsūdzību minētā sieviete, mantkārīgu motīvu vadīta, nolēma iegūt svešu mantu ar viltu, tas ir, izdarīt krāpšanu. Laikā no 2020. gada decembra līdz 2021. gada aprīlim apsūdzētā, izmantojot dažādus profila lietotāja vārdus, sociālajā platformā "Facebook" ievietoja sludinājumus par dažādu zīdaiņu aprūpei paredzētu lietu, kā arī pārtikas un higiēnas preču pārdošanu, zinot, ka minētās preces viņa nepārdos, jo viņas rīcībā to nav.

Minētā persona par līdzīgiem pārkāpumiem jau tikusi iepriekš sodīta. Apsūdzētā sieviete pilnībā atzīst savu vainu visos viņai inkriminētajos noziedzīgajos nodarījumos.

Prokurore apsūdzēto sievieti pie kriminālatbildības saukusi pēc Krimināllikuma 180. panta pirmās daļas, kur sankcija paredz sodu – brīvības atņemšanu uz laiku līdz vienam gadam, īslaicīgu brīvības atņemšanu, sabiedrisko darbu vai naudas sodu.

Lieta izskatīšanai nodota Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesai.

Tags

Facebook Vidzeme
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.
Lasi vēl
 

Comment Form