Vakar vakarā ugunsdzēsības un glābšanas dienesta vienība no Aizputes ieradās dzēst ugunsgrēku Liepājas rajona Kalvenes pagasta "Mežavējos", un ugunsdzēsēji bijuši stiprā alkohola reibumā un notikuma vietā ieradušies kopā ar meitenēm.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma
Meitenes uzdevušās par Liepājas rajona laikraksta "Kursas Laiks" reportierēm, lai gan patiesībā viņas esot vietējās iedzīvotājas. Kā informēja Kalvenes pagasta kultūras nama direktore Gita Johansone, ugunsdzēsējs no Aizputes tika izsaukts plkst.21, bet ieradās pēc divām stundām, neilgi pirms plkst.23, turklāt viņš stiprā alkohola reibuma dēļ nebija spējīgs likvidēt ugunsgrēku, kas bija izcēlies "Mežavēju" saimniecības ēkā.

Tā kā ugunsdzēsējs no Aizputes nebija spējīgs veikt tiešos pienākumus, tika izsaukta ugunsdzēsēju vienība no Skrundas, kas ieradās 15 minūšu laikā. Ugunsgrēkā izdega saimniecības ēka, kurā bija malkas šķūnis, virtuve un kūts, iebrucis ēkas jumts. Lopi ugunsgrēka brīdī bija izvesti no kūts.

Kā sacīja Kalvenes pagasta padomē, šīs nav pirmais gadījums, kad ugunsdzēsējs no Aizputes ierodas likvidēt ugunsgrēku alkohola reibumā. Johansone norādīja, ka aptuveni 15 kilometrus no Kalvenes atrodas Rudbāržu pagasts, kur atrodas ugunsdzēsēju mašīna un ugunsdzēsējs, taču viņš ugunsgrēka gadījumā atsakās braukt uz Kalvenes pagastu, jo Rudbārži atrodas Kuldīgas, nevis Liepājas rajonā.

Kā informēja ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Liepājas brigādes komandieris Ļudas Jonkus, ir sākta dienesta izmeklēšana. Ja apstiprināsies, ka ugunsdzēsējs bijis alkohola reibumā, viņš tiks atlaists no darba. Ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Aizputes vienībā ir viens ugunsdzēsējs un autovadītājs. Jonkus sacīja, ka arī viņa rīcībā esot informācija, ka ugunsdzēsējs bija lietojis alkoholu, autovadītājs gan to neesot darījis.

Seko Delfi arī Instagram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form