SADARBĪBĀ AR LATVIJAS VIDES AIZSARDZĪBAS FONDUFoto: Kadrs no video


Atrast pielietojumu: kā samazināt radīto atkritumu daudzumu

Aktrise un kostīmu māksliniece Madara Botmane dzīvesstila pieredzes apmaiņas projekta "Es daru tā!" ietvaros viesojas pie studentes Anetes Mažes, kura visām lietām mēģina atrast pielietojumu.

"Es uzskatu, ka mums ir jābūt pateicīgiem par to, ko mums dod daba. Tāpēc mums tai ir jādod atpakaļ," spriež aktīvā jauniete. 

Anetes īpašā lieta ir nemest lietas ārā, bet atrast tām atkārtotu pielietojumu. Tāpat viņa cenšas iepirkties beziepakojumu veikalā, un ikdienas gaitās, ja nu gadās iepirkties parastajā veikalā, arī atklājusi dažādus knifus, kā no iegādātajām lietām izmantot visu.

Iepazīstieties ar video stāstu varoņu noderīgajiem ieteikumiem! Tie noteikti noderēs arī jums, lai draudzīgi sadzīvotu ar apkārtējo vidi.

Lasi vēl

Projekta "ES DARU TĀ!" veidotāji:

Projekta komanda:
Scenāriju autori – Sandijs Semjonovs, Gundars Rēders, Madara Botmane, Kristīne Pleša, režisors – Dainis Kļava, mākslinieks – Kristaps Epners, animācijas - Kristaps Neimanis, vides eksperts – Jānis Brizga, izpildproducente – Laima Kacena, producenti – Uldis Cekulis, Kristīne Pleša
Sabiedriskās attiecības un digitālā komunikācija – Baltic Communication Partners

DELFI komanda:
Redaktores – Kristīne Melne un Sabīne Košeļeva, dizains – Oskars Dreģis, izstrāde – Kārlis Simanovičs, projektu vadītāja – Anta Akantjeva-Ummere

Projekts "ES DARU TĀ!" sagatavots ar Latvijas vides aizsardzības fonda finansiālo atbalstu.
Informējam, ka DELFI portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.