SADARBĪBĀ AR LATVIJAS VIDES AIZSARDZĪBAS FONDUFoto: Kadrs no video


Augu reanimācija: Mārtiņa Eņģeļa pieredze

Aktrise un kostīmu māksliniece Madara Botmane dzīvesstila pieredzes apmaiņas projekta "Es daru tā!" ietvaros viesojas pie Mārtiņa Eņģeļa, kurš strādā kultūras, tūrisma un pilsētvides jomā un kura īpašā lieta ir atdzīvināt augus.

Mārtiņš uzskata, ka jebkurš augs ir pelnījis atdzīvināšanu, bet "aizbilstamos" viņš izvēlas, sekojot savai gaumei. Gan podiņā ieaugusi ananasa lapu galviņa, gan zīmulis, gan dažādi augi, kas uzplaukuši no spraudeņiem, gan nocenoto augu atdzīvināšana. 

"Tie visbiežāk ir samocīti augi, kurus vajag tikai nedaudz pamīlēt, un viņi atdzimst. Tas ir viens no iemesliem, kāpēc to daru – es gribu, lai tam augam ir stāsts. Es gribu, lai visam mūsu dzīvēs ir stāsts," savā pārliecībā dalās Mārtiņš. 

Iepazīstieties ar video stāstu varoņu noderīgajiem ieteikumiem! Tie noteikti noderēs arī jums, lai draudzīgi sadzīvotu ar apkārtējo vidi.

Lasi vēl

Projekta "ES DARU TĀ!" veidotāji:

Projekta komanda:
Scenāriju autori – Sandijs Semjonovs, Gundars Rēders, Madara Botmane, Kristīne Pleša, režisors – Dainis Kļava, mākslinieks – Kristaps Epners, animācijas - Kristaps Neimanis, vides eksperts – Jānis Brizga, izpildproducente – Laima Kacena, producenti – Uldis Cekulis, Kristīne Pleša
Sabiedriskās attiecības un digitālā komunikācija – Baltic Communication Partners

DELFI komanda:
Redaktores – Kristīne Melne un Sabīne Košeļeva, dizains – Oskars Dreģis, izstrāde – Kārlis Simanovičs, projektu vadītāja – Anta Akantjeva-Ummere

Projekts "ES DARU TĀ!" sagatavots ar Latvijas vides aizsardzības fonda finansiālo atbalstu.
Informējam, ka DELFI portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.