SADARBĪBĀ AR LATVIJAS VIDES AIZSARDZĪBAS FONDUFoto: Kadrs no video

Kapsulas garderobe: Lauras Arnicānes minimālistiskais drēbju skapis


Aktrise un kostīmu māksliniece Madara Botmane dzīvesstila pieredzes apmaiņas projekta "Es daru tā!" ietvaros tiekas ar Lauru Arnicāni, kuras īpašā lieta ir kapsulas garderobe.

Laura sevi dēvē par kārtīgu minimālisma entuziastu – iemesls tam ir atskārsme, ka minimālisms palīdz pamatīgi ietaupīt gan savus, gan dabas resursus, kas viņai ir ļoti svarīgi, tāpēc ar savām zināšanām un prasmēm virtuāli dalās arī ar citiem. 

Viens no svarīgākajiem kapsulas garderobes pamatprincipiem ir kvalitātes pārsvars pār kvantitāti, proti, salīdzinoši maz apģērbu gabalu, kas veido daudzas jo daudzas kombinācijas dažādām dzīves situācijām. "It kā tās pašas drēbes, bet mainot elementus, var dabūt pavisam citu sajūtu," skaidro Laura. 

Kapsulas garderobe ir radošs un efektīvs veids, kā veselu mēnesi ar 10 apģērba gabaliem katru dienu tērpties citādāk. Laura atklāj, ka viņa savos kursos palīdz uztrenēt aci, jo atbrīvojoties no liekā un iemācoties prasmīgi kombinēt, paveras arvien jauni apvāršņi, kā arī drosme tērpties radošāk. 

Iepazīstieties ar video stāstu varoņu noderīgajiem ieteikumiem! Tie noteikti noderēs arī jums, lai draudzīgi sadzīvotu ar apkārtējo vidi.

Lasi vēl

Projekta "ES DARU TĀ!" veidotāji:

Projekta komanda:
Scenāriju autori – Sandijs Semjonovs, Gundars Rēders, Madara Botmane, Kristīne Pleša, režisors – Dainis Kļava, mākslinieks – Kristaps Epners, animācijas - Kristaps Neimanis, vides eksperts – Jānis Brizga, izpildproducente – Laima Kacena, producenti – Uldis Cekulis, Kristīne Pleša
Sabiedriskās attiecības un digitālā komunikācija – Baltic Communication Partners

DELFI komanda:
Redaktores – Kristīne Melne un Sabīne Košeļeva, dizains – Oskars Dreģis, izstrāde – Kārlis Simanovičs, projektu vadītāja – Anta Akantjeva-Ummere

Projekts "ES DARU TĀ!" sagatavots ar Latvijas vides aizsardzības fonda finansiālo atbalstu.
Informējam, ka DELFI portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.