SADARBĪBĀ AR LATVIJAS VIDES AIZSARDZĪBAS FONDUFoto: Kadrs no video


Ķīmijai nē: Sibilla Šlēgelmilha un viņas dabīgie skaistumkopšanas paradumi


Dzīvesstila pieredzes apmaiņas projekta "Es daru tā!" vadītāja aktrise un kostīmu māksliniece Madara Botmane tiekas ar satura mārketinga vadītāju Sibillu Šlēgelmilhu, kuras īpašā lieta ir dabīgā kosmētika.

Dienas lielāko daļu Sibilla pavada pie datora, tāpēc brīvajā laikā dodas dabā, iet pārgājienos, peldas un bauda svaigu gaisu. Taču daba viņai ir tuva arīdzan ikdienā, jo Sibilla lieto tikai dabīgu kosmētiku. Kāpēc? Aizsākumi meklējami pirms 10 gadiem, kad sākusi just, ka sejas āda kļūst arvien sliktāka, un meklējusi alternatīvus skaistumkopšanas produktus. 

Šobrīd Sibilla ir uzticīga pāris konkrētiem dabīgās kosmētikas zīmoliem, kas nav viņu pievīluši. Neapjukt plašajā kosmētisko līdzekļu piedāvājumā un pārliecināties par to sastāvu var palīdzēt arī modernās tehnoloģijas. Sibilla lieto aplikāciju "INCI Beauty", kas noskenē QR kodu un sniedz detalizētu informāciju par konkrēto produktu, kā arī novērtējumu 20 punktu skalā. 

Tiesa, Sibilla atzīst, ka cena dabīgai kosmētikai bieži vien ir lielāka nekā tradicionālajai kosmētikai, taču viņai ir svarīgi lietot tīrus produktus, lai iegūtu un uzturētu labu veselību, sejas ādu, matus un ķermeni, tāpēc ir gatava maksāt vairāk. 

Iepazīstieties ar video stāstu varoņu noderīgajiem ieteikumiem! Tie noteikti noderēs arī jums, lai draudzīgi sadzīvotu ar apkārtējo vidi.

Lasi vēl

Projekta "ES DARU TĀ!" veidotāji:

Projekta komanda:
Scenāriju autori – Sandijs Semjonovs, Gundars Rēders, Madara Botmane, Kristīne Pleša, režisors – Dainis Kļava, mākslinieks – Kristaps Epners, animācijas - Kristaps Neimanis, vides eksperts – Jānis Brizga, izpildproducente – Laima Kacena, producenti – Uldis Cekulis, Kristīne Pleša
Sabiedriskās attiecības un digitālā komunikācija – Baltic Communication Partners

DELFI komanda:
Redaktores – Kristīne Melne un Sabīne Košeļeva, dizains – Oskars Dreģis, izstrāde – Kārlis Simanovičs, projektu vadītāja – Anta Akantjeva-Ummere

Projekts "ES DARU TĀ!" sagatavots ar Latvijas vides aizsardzības fonda finansiālo atbalstu.
Informējam, ka DELFI portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.