SADARBĪBĀ AR LATVIJAS VIDES AIZSARDZĪBAS FONDUFoto: Kadrs no video

Mazāk atkritumu: TV personības Annas Rozītes līdzi ņemamās krūzītes


Aktrise un kostīmu māksliniece Madara Botmane dzīvesstila pieredzes apmaiņas projekta "Es daru tā!" ietvaros tiekas TV personību Annu Rozīti, kuras īpašā lieta ir līdzi ņemamās krūzītes, kurās iepildīt kādu uzmundrinošu dzērienu.

"Mana ikdiena ir darbīga un ļoti daudzveidīga, un šobrīd mana aktuālākā lieta ir veselīgs uzturs. Esmu ieguvusi arī diplomu šajā specialitātē un plānoju saistīt dzīvi tieši ar uzturu, bet jāsaka godīgi – arī zaļais dzīvesveids nav man svešs," atklāj Anna. 

Lai nebūtu jāņem plastmasas vai kartona krūzītes, Anna vienmēr nēsā līdzi termokrūzi un pudeli, ko pa ceļam no vienām darīšanām uz citām var ērti nepieciešamības gadījumā piepildīt kādā savā iemīļotā kafejnīcā. 

"Skaidrs, ka es atstāšu aiz sevis nenormāli daudz atkritumu, bet ja es to varu kaut nedaudz mazināt, tad es to daru. Un tas tiešām nav sarežģīti," stāsta Anna.

Viņa gan atklāj, ka sākumā bijis vairāk jāpiedomā, lai vienmēr atcerētos somā ielikt arī krūzi, taču nu jau ir izstrādājusies shēma – atnākot mājās, viņa savas pudeles un krūzes noliek koridorā redzamā vietā, lai, dodoties prom, neaizmirstu tās paņemt. 

Iepazīstieties ar video stāstu varoņu noderīgajiem ieteikumiem! Tie noteikti noderēs arī jums, lai draudzīgi sadzīvotu ar apkārtējo vidi.

Lasi vēl

Projekta "ES DARU TĀ!" veidotāji:

Projekta komanda:
Scenāriju autori – Sandijs Semjonovs, Gundars Rēders, Madara Botmane, Kristīne Pleša, režisors – Dainis Kļava, mākslinieks – Kristaps Epners, animācijas - Kristaps Neimanis, vides eksperts – Jānis Brizga, izpildproducente – Laima Kacena, producenti – Uldis Cekulis, Kristīne Pleša
Sabiedriskās attiecības un digitālā komunikācija – Baltic Communication Partners

DELFI komanda:
Redaktores – Kristīne Melne un Sabīne Košeļeva, dizains – Oskars Dreģis, izstrāde – Kārlis Simanovičs, projektu vadītāja – Anta Akantjeva-Ummere

Projekts "ES DARU TĀ!" sagatavots ar Latvijas vides aizsardzības fonda finansiālo atbalstu.
Informējam, ka DELFI portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.