SADARBĪBĀ AR LATVIJAS VIDES AIZSARDZĪBAS FONDU


Foto: Kadrs no video


Modernais tirgus: ērtākas iepirkšanās pieredze


Aktrise un kostīmu māksliniece Madara Botmane dzīvesstila pieredzes apmaiņas projekta "Es daru tā!" ietvaros viesojas pie Edija Beinaroviča, kura ikdiena un darbs saistīts ar Āgenskalna tirgu un Kalnciema kvartālu.

Edijs ir izveidojis vietni "Agenskalnatirgus.lv", kas maina iepirkšanās pieredzi tirgū – tagad kārotos produktus iespējams iegādāties attālināti un ērti saņemt tos mājās vai atnākot pakaļ. 

Vietne tapusi līdz ar Covid-19 ierobežojumiem, divās dienās izveidojot sākotnēji primitīvu datu bāzi un vēlāk to pilnveidojot. No tiešās pirkšanas šis pakalpojums atšķiras ar pieejamību – dažādi produkti ir ērti pieejami ikvienam. 

Iepazīstieties ar video stāstu varoņu noderīgajiem ieteikumiem! Tie noteikti noderēs arī jums, lai draudzīgi sadzīvotu ar apkārtējo vidi.

Lasi vēl

Projekta "ES DARU TĀ!" veidotāji:

Projekta komanda:
Scenāriju autori – Sandijs Semjonovs, Gundars Rēders, Madara Botmane, Kristīne Pleša, režisors – Dainis Kļava, mākslinieks – Kristaps Epners, animācijas - Kristaps Neimanis, vides eksperts – Jānis Brizga, izpildproducente – Laima Kacena, producenti – Uldis Cekulis, Kristīne Pleša
Sabiedriskās attiecības un digitālā komunikācija – Baltic Communication Partners

DELFI komanda:
Redaktores – Kristīne Melne un Sabīne Košeļeva, dizains – Oskars Dreģis, izstrāde – Kārlis Simanovičs, projektu vadītāja – Anta Akantjeva-Ummere

Projekts "ES DARU TĀ!" sagatavots ar Latvijas vides aizsardzības fonda finansiālo atbalstu.
Informējam, ka DELFI portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.