SADARBĪBĀ AR LATVIJAS VIDES AIZSARDZĪBAS FONDUFoto: Kadrs no video

Viss ir saistīts: Katrīnas Gupalo krāšņo skatuves tērpu noslēpums


Dzīvesstila pieredzes apmaiņas projekta "Es daru tā!" vadītāja aktrise un kostīmu māksliniece Madara Botmane tiekas ar mūziķi un dziedātāju Katrīnu Gupalo, kuras īpašā lieta ir apdomīga un atbildīga skatuves tērpu izvēle.

Līdztekus mūzikai, kas ir Katrīnas sirdslieta un profesionālais aicinājums, viņa cenšas arīdzan rūpēties par planētu, lai arī nākotnē tā būtu tikpat skaista, pasakaina un neatkārtojama, kāda tā ir šobrīd. 

Tieši tāpēc, lai netērētu liekus resursus un neuzkrātu liekas mantas, Katrīna savus skatuves tērpus vis nepērk un nešuj katru reizi jaunus, bet gan palienē no sadarbības partneriem. 

"Es varu spīdēt, es varu būt dīva, jebkas, un pēc tam es šo tērpu atgriežu atpakaļ, un viņam turpinās dzīve – nav jānogrūž kaut kur skapī, viņš nebeidzas. Viņš dzīvo gan skatuves dzīvi, gan arī turpinās vēl tālāk," stāsta mūziķe. 

Iepazīstieties ar video stāstu varoņu noderīgajiem ieteikumiem! Tie noteikti noderēs arī jums, lai draudzīgi sadzīvotu ar apkārtējo vidi.

Lasi vēl

Projekta "ES DARU TĀ!" veidotāji:

Projekta komanda:
Scenāriju autori – Sandijs Semjonovs, Gundars Rēders, Madara Botmane, Kristīne Pleša, režisors – Dainis Kļava, mākslinieks – Kristaps Epners, animācijas - Kristaps Neimanis, vides eksperts – Jānis Brizga, izpildproducente – Laima Kacena, producenti – Uldis Cekulis, Kristīne Pleša
Sabiedriskās attiecības un digitālā komunikācija – Baltic Communication Partners

DELFI komanda:
Redaktores – Kristīne Melne un Sabīne Košeļeva, dizains – Oskars Dreģis, izstrāde – Kārlis Simanovičs, projektu vadītāja – Anta Akantjeva-Ummere

Projekts "ES DARU TĀ!" sagatavots ar Latvijas vides aizsardzības fonda finansiālo atbalstu.
Informējam, ka DELFI portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.