1.jūlijā sākas elektroniska pieteikšanās studijām
Foto: F64

No 1.jūlija sākas elektroniskās pieteikšanās pirmā kārta studijām, informē Valsts reģionālās attīstības aģentūra.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Vienotajā valsts un pašvaldību pakalpojumu portālā "www.latvija.lv" pieteikties studijām varēs 11 Latvijas augstskolās - Rīgas Tehniskajā universitātē, Latvijas Universitātē, Latvijas Lauksaimniecības universitātē, Banku augstskolā, Daugavpils universitātē, Informācijas sistēmu menedžmenta augstskolā, Liepājas Universitātē, Rīgas Starptautiskā ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolā, Rēzeknes augstskolā, Ventspils Augstskolā un Vidzemes augstskolā.

Pēc elektroniskās pieteikšanās studijām visiem reflektantiem obligāti personiski jādodas uz kādu no 11 augstskolu uzņemšanas punktiem, jāuzrāda nepieciešamie dokumenti un jāapstiprina pieteikums studijām augstskolā.
Ja izvēlētajās programmās ir iestājpārbaudījumi, tad reflektantiem tie jākārto no 16. līdz 19.jūlijam. E-pakalpojumā reflektanti var sekot līdzi pieteikšanās gaitai un uzzināt konkursa rezultātus.

Vienotās uzņemšanas pamatstudiju programmās pirmā kārta noslēdzas 19.jūlijā plkst.19. Ja reflektants konkursa pirmajā kārtā būs iekļuvis studiju programmā, kas bijusi viņa pirmā prioritāte, tad viņš var doties uz izvēlēto augstskolu reģistrēties studijām.

Ja reflektants nav ieguvis studiju vietu pirmajā kārtā, tomēr vēlas studēt, tad no 19. līdz 23.jūlija plkst.16 ir iespējams reģistrēties otrajai kārtai. Konkursa otrās kārtas noslēgums ir 23.jūlijā pulksten 19.00, un tie ir galīgie konkursa rezultāti.

Pieteikšanās reģistrācijas maksa ir 20 lati, neatkarīgi no izvēlēto augstskolu, studiju programmu un prioritāšu skaita. No reģistrācijas maksas ir atbrīvoti bāreņi un 1.grupas invalīdi.

Seko Delfi arī Instagram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form