Aizejošajā gadā akreditāciju ieguvušas 13 augstskolas, bet nākamgad noteikti šis process jāveic Vidzemes augstskolai un Biznesa institūtam "Rimpak Livonija", informē Augstākās izglītības padome.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma
2001. gadā uz pilnu laiku vai līdz laikam, kamēr augstskolā ir akreditētas mācību programmas, akreditētas deviņas augstskolas - Latvijas Medicīnas akadēmija, Latvijas Mūzikas akadēmija, Lauksaimniecības akadēmija, Liepājas Pedagoģiskā akadēmija, Rīgas Aeronavigācijas institūts, Kultūras akadēmija, Mākslas akadēmija, Jūras akadēmija, Latvijas Tehniskā universitāte.

Savukārt uz diviem gadiem 2001. gadā akreditētas Daugavpils universitāte, Starptautiskās praktiskās psiholoģijas institūts, Rīgas Juridiskā augstskola un Ekonomikas un kultūras augstskola.

2000.gadā akreditāciju ieguva divas augstskolas - Sociālo tehnoloģiju augstskola un Informācijas sistēmas menedžmenta augstskola.

1999.gadā akreditēto augstskolu skaits bijis ražīgāks - sešas. Akredirāciju ieguva Ventspils augstskola, Baltijas krievu institūts, Latvijas Universitāte, Vidzemes augstskola, Rēzeknes augstskola un Biznesa institūts "Rimpak Livonija".

Savukārt 1998.gadā akreditāciju ieguva tikai divas skolas - Latvijas Policijas akadēmija un Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija.

1997.gadā akreditāciju ieguva Biznesa augstskola "Turība", Banku augstskola, Sociālā darba un sociālās pedagoģijas augstskola "Attīstība", kā arī Latvijas Evaņģēliski luteriskā Kristīgā akadēmija.

1996.gadā akreditāciju ieguva Rīgas Ekonomikas augstskola.

Seko Delfi arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form