Sabiedriskā organizācija "Creativus" no 30. novembra līdz 22. janvārim izsludina pieteikšanos skolas jauniešu erudīcijas konkursam "Ko Tu zini par Latviju?".

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Konkursa mērķis ir rosināt jauniešu interesi par Latviju, tās kultūru, vēsturi un noskaidrot erudītākos jauniešus valstī.

Savu komandu iespējams reģistrēt interneta vietnē www.creativus.lv . Komandā jābūt 5 cilvēkiem no 9. - 12. klašu grupas. No katras skolas ir iespēja pieteikties astoņām komandām. Skolēnu uzdevumi būs veikt dažādus erudīcijas uzdevumus saistībā ar Latvijas pagātni, tagadni un nākotni.

2010. gada 27. janvārī norisināsies konkursa pirmā kārta, kurā komandām būs jāaizpilda anketa ar dažādiem jautājumiem par Latviju, tādējādi parādot savas zināšanas. Pirmā kārta norisināsies skolā, un tās laikā komandai būs jāizpilda tests interneta vietnē creativus.lv, kurā vajadzēs atbildēt uz dažādiem jautājumiem par Latviju. Testa izpildei tiks dots noteikts laika posms.

Komandu darbu vērtēs kompetenta žūrija: Latvijas Universitātes rektors Mārcis Auziņš, Ogres ģimnāzijas skolotāja Laimdota Jonkuse, dzivolabi.lv un projekta "Vēli laimi Latvijai" veidotājs, aktīvs jaunietis Jēkabs Eglītis, Latvijas Radio erudīcijas raidījuma "Lieliskais Piecinieks" vadītājs Ivo Krumholcs un pludmales volejbolists Aleksandrs Samoilovs.

Pēc pirmās kārtas noslēguma arī citiem interesentiem būs iespēja iepazīties ar jautājumiem un pārbaudīt savas zināšanas mūsu mājas lapā creativus.lv. Tālāk tikušajiem dalībniekiem būs jāparāda savas prasmes veicot arī radošus uzdevumus. Konkursa fināls notiks 2010. gada 12. martā.

Pasākumu vadīs žurnālists un vides pētnieks Māris Olte. Tajā konkursantiem būs vienlaicīgi jāpierāda gan sava erudīcija, gan radošums. Uzvarētāju komandai tiks dāvāts "ekstrēms" ceļojumus pa Latviju. Būs arī veicinošās balvas no SIA "Abitex", SIA "Gandrs" un arī biedrības "Creativus". Apbalvoti tiks arī aktīvākie līdzjutēji.

Seko Delfi arī Instagram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form