Ameriks ievēlēts par 'Gods kalpot Rīgai!' priekšsēdētāju, valdes sastāvā gandrīz visi bijušās LPP/LC domnieki
Foto: LETA

Par "Gods kalpot Rīgai!" priekšsēdētāju sestdien partijas dibināšanas kongresā vienbalsīgi tika ievēlēts vienīgais izvirzītais kandidāts Rīgas vicemērs Andris Ameriks, kā arī valde 20 locekļu sastāvā.

Partijas darbu vada priekšsēdētājs, kuru uz diviem gadiem ievēl kongress. Priekšsēdētājs bez īpaša pilnvarojuma pauž partijas politisko viedokli, pārstāv partiju attiecībās ar valsts un pašvaldību iestādēm, sabiedriskajām organizācijām un komersantiem, kā arī fiziskām personām.

Partijas valdes sastāvā, ieskaitot priekšsēdētāju, ir 21 loceklis. Ameriks varēs pārstāvēt partiju atsevišķi, bet pārējie valdes locekļi varēs pārstāvēt partiju tikai kopīgi un ir solidāri atbildīgi par zaudējumiem, kas nodarīti partijai viņu vainas dēļ.

Valdē iecelti gandrīz visi bijušās LPP/LC Rīgas domes deputāti - Rīgas Mājokļu un vides komitejas priekšsēdētājs un AS "Rīgas siltums" padomes priekšsēdētājs Vjačeslavs Stepaņenko, Rīgas Tūrisma attīstības biroja (RTAB) valdes locekle Vita Jermoloviča, Drošības, kārtības un korupcijas novēršanas jautājumu komitejas priekšsēdētājs Dainis Turlais, Izglītības, kultūras un sporta komitejas priekšsēdētāja Eiženija Aldermane, komiteju deputāti Andris Bērziņš, Irina Vinnika, Mihails Gavrilovs, AS "Getliņi EKO" valdes loceklis Raimonds Timma, Kristīgo draudžu kolēģijas darba grupas vadītājs Jānis Šmits, kā arī Austrumu izpilddirekcijas izpilddirektors Dmitrijs Pavlovs.

Domnieks Jānis Zaržeckis šodien uz dibināšanas kongresu nebija ieradies, jo atradās ārpus Latvijas, tāpēc ievēlēšanai valdē netika virzīts. Arī pārējie partijas valdes locekļi ir pērn 1.decembrī likvidētās LPP/LC bijušie biedri vai Rīgas domes darbinieki.

Valdē ievēlēts arī Rīgas izpilddirektors Juris Radzevičs, bijušais bērnu un ģimenes lietu ministrs Ainars Baštiks, kurš tagad ir Amerika padomnieks Rīgas domē, pašvaldības SIA "Rīgas karte" valdes loceklis Aleksandrs Brandavs, Rīgas Klasiskās ģimnāzijas direktors Romāns Alijevs, Rīgas domes Īpašuma departamenta

direktors Oļegs Burovs, "Mix Media Group" īpašnieks, uzņēmējs Andrejs Feldmanis, bijusī Rīgas domes deputāte Sarmīte Pīka, kā arī kādreizējais Saeimas un Rīgas domes deputāts, bijušais TB/LNNK biedrs Andrejs Požarnovs un Latvijas Baptistu Draudžu Savienības izpilddirektore Inga Ziņģe - Pupiņa, kā arī Amerika biroja vadītāja Rīgas domē Rudīte Leitena, kura 2009.gadā kandidējusi pašvaldību vēlēšanās no LPP/LC saraksta.

Partijas revīzijas komisijā ievēlēti pieci cilvēki. To vadīs Rīgas domes Administratīvās komisijas priekšsēdētājas vietnieks Ilmārs Vecvanags, tajā darbosies domes Labklājības departamenta direktore Inese Švekle, Mājokļu un vides departamenta direktors Anatolijs Aļeksejenko, Rīgas pašvaldības dzīvojamo māju privatizācijas komisijas vadītāja vietniece Aina Krūkle un pašvaldības SIA "Rīgas meži" valdes padomnieks Henrijs Frīdenbergs.

Source

LETA
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Comment Form

Ameriks ievēlēts par 'Gods kalpot Rīgai!' priekšsēdētāju, valdes sastāvā gandrīz visi bijušās LPP/LC domnieki

Komentāri
komentēt kā anonīms lietotājs
Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem
Lasīt komentārus Lasīt komentārus