Apledojums un migla apgrūtina braukšanu visā Latvijā
Foto: PantherMedia/Scanpix

Otrdienas rītā apledojuma dēļ braukšana uz valsts galvenajiem autoceļiem daudzviet apgrūtināta, informē uzņēmums "Latvijas Valsts ceļi".

Rīts ir bez nokrišņiem, bet daudzviet ir migla ar redzamību no 200 līdz 500 metriem. Gaisa temperatūra no -1 līdz +1 grādam pēc Celsija skalas.

Rīgas apkārtnē, Valmieras, Jelgavas, Liepājas un Bauskas virzienos braukšanas apstākļi apgrūtināti visa maršruta garumā. Atsevišķos posmos veidojas apledojums, tur brauktuves kaisa, bet atsevišķos rajonos braukšanu apgrūtina bieza migla.

Veclaicenes virzienā apledojuma veidošanās apgrūtina braukšanas apstākļus posmā Vireši - Veclaicene, tur brauktuve tiek kaisīta, savukārt posmā Rīga - Raunas pagrieziens braukšanu apgrūtina migla, tāpat Ainažu virzienā autoceļš apledojis un brauktuves tiek kaisītas posmā Berģi - Lilaste, posmā Tūjas pagrieziens - Ainaži apgrūtināta braukšana miglas dēļ.

Daugavpils virzienā posmā Rīga - Nīcgale migla apgrūtina braukšanu un Ventspils virzienā migla apgrūtina braukšanas apstākļus posmā Rīga - Usma.

Uz reģionālajiem autoceļiem apledojuma veidošanās vietām apgrūtina braukšanas apstākļus, tur brauktuves apstrādā ar pretslīdes materiāliem, savukārt atsevišķos novados arī bieza migla apgrūtina braukšanu.

Apmierinoša braukšana ir Jelgavas, Dobeles, Saldus, Ventspils, Ludzas, Preiļu, Rēzeknes, Daugavpils, Alūksnes, Limbažu, Madonas un Gulbenes apkaimēs.

Valsts autoceļu uzturēšanas darbos iesaistītas 152 AS „Latvijas autoceļu uzturētājs" ziemas dienesta tehnikas vienības, informēja uzņēmumā. Brauktuves tiek apstrādātas ar pretapledojuma materiālu.

Latvijas centrālajā reģionā strādā 55 ziemas dienesta automašīnas, no tām 27 tehnikas vienības uztur Rīgas reģionā esošos valsts autoceļus.

Vidzemes reģionā 36 ziemas dienesta tehnikas vienības brauktuves apstrādā ar pretapledojuma materiālu. Kurzemes reģionā šorīt valsts autoceļu uzturēšanā ir iesaistītas 31 ziemas dienesta tehnikas vienības. Savukārt Latgales reģionā brauktuves ar pretapledojuma materiālu apstrādā 30 ziemas dienesta automašīnas.

Tags

Alūksne Bauska Daugavpils Gulbene Latvijas Valsts ceļi Liepāja Madona Rēzekne Rīga Valmiera Ventspils
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form