17% Latvijas iedzīvotāju Ziemassvētkos vēlētos saņemt veselību, liecina sociālo pētījumu aģentūras TNS veiktās aptaujas rezultāti.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma
5% aptaujāto vēlētos svētkos saņemt naudu, 4% - datoru, ceļojumu, mobilo telefonu priekšapmaksas kartes vai automašīnu, 3% - grāmatas.

No nemateriālām vērtībām 6% vēlētos laimi, 2% - mieru, saticību un mīlestību, bet 1% - ģimenes kopā sanākšanu, bērnu apciemojumu.

Savukārt 11% gribētu saņemt citu dāvanu, 5% nevēlas saņemt neko, bet 25% respondentu vēl nav izlēmuši, ko gribētu saņemt svētkos.

Apmēram divas trešdaļas no Ziemassvētkus svinošajiem Latvijas iedzīvotājiem šogad Ziemassvētku dāvanām plāno iztērēt līdz pussimtam latu, to skaitā 10% iedzīvotāju tērēs līdz 5 latiem, 13% plānojuši iztērēt 6 līdz 10 latus, 18% varētu iekļauties 11 līdz 20 latu robežās, bet 21% svinētāju dāvanām plāno iztērēt 21 līdz 50 latus (kas ir arī biežāk minētā plānotā Ziemassvētku dāvanu izmaksu grupa).

Seko Delfi arī Instagram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form