Ar Covid-19 inficēts pasažieris braucis autobusos no Alūksnes uz Rīgu, Rēzekni, Smilteni
Foto: Shutterstock

Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) epidemiologi, veicot epidemioloģisko izmeklēšanu, noskaidrojuši, ka pasažieris, kuram apstiprināta Covid-19 infekcija, vairākos datumos jūnijā braucis ar autobusiem virzienos no Alūksnes uz Rīgu, Rēzekni un Smilteni, kā arī atpakaļ, portālu "Delfi" informēja SPKC.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

4. jūnijā pasažieris braucis ar autobusu Alūksne – Trapene – Smiltene – Rīga (AS "Norma-A", reiss nr. 7915) pulksten 4.30 no Alūksnes līdz Rīgai un atpakaļ ar autobusu Rīga – Smiltene – Vidaga – Jaunlaicene – Alūksne (AS "Norma-A", reiss nr. 7905) pulksten 13.30 no Rīgas līdz Alūksnei.

6. jūnijā braucis ar autobusu Alūksne – Liepna – Viļaka – Kārsava – Rēzekne (AS "Norma-A", reiss nr. 7669) pulksten 6.30 no Alūksnes līdz Rēzeknei un atpakaļ ar autobusu Rēzekne – Kārsava – Viļaka – Liepna – Alūksne (AS "Norma-A", reiss nr. 7669) pulksten 14.20 no Rēzeknes līdz Alūksnei.

7. jūnijā braucis ar autobusu Alūksne – Jaunlaicene – Ape – Gaujiena - Smiltene (AS "Norma-A", reiss nr. 7653) pulksten 6.40 no Alūksnes līdz Smiltenei un atpakaļ ar autobusu Smiltene – Gaujiena – Ape – Jaunlaicene – Alūksne (AS "Norma-A", reiss nr. 7653) pulksten 12.10 no Smiltenes līdz Alūksnei.

Visiem pasažieriem, kuri brauca minētajos datumos šajos maršrutos, ieteicams novērot savu veselības stāvokli. Ja tiek novēroti Covid-19 infekcijai raksturīgi simptomi ieteicams palikt mājās, sazināties ar savu ģimenes ārstu, lai izvērtētu veselības stāvokli.

SPKC atgādina, ka šādos gadījumos ātrāk uzzināt, ka esi bijis kontaktā ar Covid-19 slimnieku var palīdzēt lietotne "Apturi Covid". Izmantojot lietotni, varēsi savlaicīgāk izolēties, lai neapdraudētu ģimeni, kolēģus, draugus un pārējos iedzīvotājus.

Šobrīd ir paplašinātas iespējas veikt valsts apmaksātu testu uz Covid-19. Ja parādījušies slimības simptomi (akūtas elpceļu infekcijas pazīmes, paaugstināta temperatūra, ožas traucējumi, garšas izjūtas zudums u.c.), Covid-19 testu var veikt bez maksas un bez ārsta nosūtījuma.

Seko Delfi arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!

Tags

SPKC Koronavīruss Covid-19 Alūksne Rēzekne Rīga Smiltene
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form