Ar ieskatu runas 'rīku kastē' sāksies sarunu skolas 'Lampa' rudens semestris
Foto: LAMPA

Otrdien sāksies sarunu skolas "Lampa" jaunais mācību gads ar iespēju apgūt efektīvas komunikācijas pamatus un stiprināt prasmi cieņpilni sarunāties, uzklausīt atšķirīgus uzskatus un pārliecinoši paust savu viedokli. Rudens semestra pirmās nodarbības būs veltītas dažādu publiskās runas rīku apguvei, laba sarunu biedra īpašībām un sarunu moderēšanas jautājumiem, portālu "Delfi" informēja pasākuma rīkotāji.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Turpinot pavasarī Covid-19 apstākļu ietekmē uzsākto attālināto un neierobežoto piekļuvi labam un vērtīgam saturam, visas sarunu skolas nodarbības notiks platformā ZOOM. Piedalīties aicināts ikviens interesents jebkurā Latvijas vai pasaules punktā, kur pieejams dators vai telefons, internets un interese par prasmi veidot vērtīgu sarunu.

Rudens semestra pirmā nodarbība "Divdesmit praktiski runas rīki" gaidāma jau 6. oktobrī plkst. 16.00–17.30. Katrā cilvēkā mājo teicams orators, taču dažreiz iekšēja nedrošība, vai slikta iepriekšēja pieredze traucē izpaust savu harizmu, ir pārliecināts nodarbības vadītājs Dāvis Golds. Nodarbības laikā viņš aplūkos divdesmit praktiskus runas rīkus, kas palīdzēs gūt pašpārliecinātību un nodot spēcīgu vēstījumu jebkurai auditorijai. Nodarbība paredzēta gan tiem, kuriem jau ir labas uzstāšanās prasmes, gan tiem, kuri vēl tikai apgūst publiskās runas pamatus.

Dāvis Golds ir publiskās runas treneris biedrībā Toastmasters International un 2017. gada Eiropas publiskās runas čempions, pasniedzis uzstāšanās prasmes vairākās pasaules valstīs un individuāli vērtējis ap 200 publisku runu. Dāvis ir dalījies savās zināšanās konferencēs TEDxRiga un Icebreakers '19, kā arī veidojis saturu projektam "Samsung digitālā skola".

Šo nodarbību, tāpat kā visas sarunu skolas nodarbības, ikviens interesents var apmeklēt bez maksas, piesakoties šeit. Uz pārējām nodarbībām varēs pieteikties, tiklīdz būs atvērta pieteikšanās konkrētajai nodarbībai.

Jau oktobrī gaidāmas vēl divas aizraujošas nodarbības: 13. oktobrī pieredzes bagātais pasākumu moderators Mārtiņš Daugulis runās par moderatora lomu, uzdevumiem un moderēšanas pamatiem, savukārt 27. oktobrī Latvijas Autisma apvienības un uzvediba.lv vadītāja Līga Bērziņa stāstīs, kas ir laba saruna, kā to veidot un kā būt labam sarunu biedram.

Vairāk informācijas meklējiet šeit.

Sarunu skola "Lampa" ir praktisku nodarbību cikls, ko rīkotāji piedāvā festivāla starplaikā – pavasara un rudens sezonā. Nodarbību mērķis ir izkopt demokrātiskas sarunāšanās kultūru Latvijā, sarunājoties cieņpilni, uzklausot un, kas svarīgi, pieņemot, ka katram viedoklim ir tiesības pastāvēt neatkarīgi no tā, vai tam var piekrist. Nodarbībās ikviens interesents varēs iegūt zināšanas un praktiskas iemaņas, ko pielietot dzīvē un saskarsmē ar citiem cilvēkiem. Sarunu skolu rīko Fonds atvērtai sabiedrībai DOTS sadarbībā ar Valsts kultūrkapitāla fondu.

Seko "Delfi" arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!

Tags

Sarunu festivāls Lampa
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form