Ar pašvaldības darbu neapmierināta iedzīvotāja piesaka badastreiku pie Balvu novada domes
Foto: LETA

Vietējā iedzīvotāja, norādot uz pašvaldības neiesaistīšanos viņas problēmsituācijas risināšanā, pirmdien, 27. septembrī, sāks badastreiku pie Balvu novada domes, noskaidroja aģentūra LETA.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Protesta akcijas pieteicēja apgalvoja, ka kaimiņiene patvaļīgi viņas īpašumā Vectilžas pagastā izbērusi būvgružus un citus materiālus, lai varētu izmantot īpašumu piebraukšanai savam īpašumam. Neesot skaidra arī būvgružu izcelsme.

Darbības veiktas pagājušajā gadā, un badastreika pieteicēja esot vērsusies gan novada Pašvaldības policijā, gan Valsts vides dienestā (VVD) un citās iestādēs, taču risinājums problēmsituācijai nav rasts. Iedzīvotāja apgalvoja, ka, piemēram, VVD pārbaudē secinājis, ka notikusi ceļa labošana. "Kā var būt ceļa labošana, ja tāda ceļa nemaz nav, tā ir iebraukta sliede," sacīja viņa.

Uz sūdzībām neesot reaģējusi arī Valsts policija un novada Pašvaldības policija. Īpašumu apsekojusi arī pašvaldības Būvvalde. "Arī pašvaldība ir pie vainas," teica iedzīvotāja.

Balvu novada domes priekšsēdētājs Sergejs Maksimovs (Latgales partija) sacīja, ka jautājumu vēl skatīs administratīvo aktu strīdu izskatīšanas komisijā. Viņš situāciju sauc par abu kaimiņieņu ilggadējo konfliktu un uzskata, ka situācijas izvērtēšanā būtu jāiesaistās VVD.

Savukārt iedzīvotāja pauž neapmierinātību ar pašvaldības iestāžu darbu un neizpratni, kāpēc notiekošais tiek dēvēts par kaimiņu konfliktu. Tādējādi, viņasprāt, pašvaldība izvairās no atbildības.

Pēc Maksimova paustā, pašvaldība ir gatava nodrošināt sievietei, piemēram, telti un elektrību badastreika laikā, par ko streika pieteicēja arī ir informēta.

Savukārt pati iedzīvotāja, jautāta, cik ilgs plānots badastreiks, sacīja, ka tas atkarīgs no viņas veselības stāvokļa.

Viņa arī informēja, ka pašlaik situācijas risināšanā kaimiņiene ir iesaistījusi arī tiesu.

Seko Delfi arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!

Tags

Latgale Valsts policija
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form