Pēdējo dienu laikā arī Rīgā palielinājies pieprasījums pēc Gruzijas karogiem, atzīst karogu tirgotāji un izgatavotāji.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma
Kā norādīja reklāmas firmas "Abi 2" pārstāvji, kopš militārā konflikta sākuma Gruzijā palielinājies pieprasījums pēc šīs valsts karogiem. Pēdējā laikā pārdoti 15-20 Gruzijas karogi.

SIA "Ltd. Karogi" pārstāvji informēja, ka pēdējo dienu laikā pārdoti 10 Gruzijas karogi, bet SIA "Karogu pasaule" - viens karogs. SIA "RIO Latvia" darbinieki pastāstīja, ka pagaidām nav pārdevuši nevienu Gruzijas karogu, tomēr esot jūtama pastiprināta interese par tiem.

Vidēji viens lielais karogs maksā 50 latu, galda karogs - 5 latus, bet pie automašīnas stiprināms karogs - 8 latus, norādīja "Ltd. Karogi" pārstāvji.

Vienlaikus vairāki karogu tirgotāji un izgatavotāji atzina, ka pēdējā laikā nav sevišķi pieaudzis pieprasījums pēc Gruzijas karogiem.

Kā ziņots, kopš pirmdienas rīta Igaunijā ir krasi pieaudzis to cilvēku skaits, kuri no karogu rūpnīcas ir vēlējušies iegādāties Gruzijas karogus, raksta laikraksts "Maaleht".

Kā pastāstīja uzņēmuma "Lipuvabrik" OU rīkotājdirektore Milla Asmu, šonedēļ uzņēmums pēc pasūtījuma ir izgatavojis 50 lielos Gruzijas karogus, kā arī ir pārdevis lielu daudzumu neliela izmēra karogu un piespraudīšu Gruzijas karoga krāsās.

Atkarībā no karoga izmēra tas maksā 15 līdz 800 kronas (0,70-36,00 latus). "Cilvēki vēlas paust savu atbalstu, tādēļ šos izdevumus neuzskata par lieliem," norādīja Asmu.
Parasti karogu fabrika gadā pārdod tikai pāris Gruzijas karogu, kuri lielākoties tiek pasūtīti noteiktiem pasākumiem.

Seko Delfi arī Instagram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form