Šodien Maskavas ielā pretim tirdzniecības centram "Dole" darbu sāk Rīgā pirmā SIA "Latvija Statoil" automātisko degvielas uzpildes staciju (DUS) tīkla stacija "1-2-3", informēja "Latvija Statoil" izpilddirektore Baiba Rubesa. Šī ir otrā "1-2-3" stacija Latvijā - pirmo automātiskā DUS tīkla staciju "Statoil" šā gada martā atklāja Siguldā - un septītā Baltijā.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma
Stacijas celtniecības un apkārtnes labiekārtošanas darbus veica uzņēmums "Daldehog" un tie ilga septiņas nedēļas. Atšķirībā no pavasarī atklātās Siguldas "1-2-3" viena sūkņa stacijas, Rīgas stacijā ir divi sūkņi un iespēja vienlaikus uzpildīt degvielu četrām automašīnām.

Stacijā var iegādāties trīs veidu degvielu - 95. un 98. markas bezsvina benzīnu un dīzeļdegvielu. Jaunajā stacijā pirmo mēnesi stacijas darbinieks nepieciešamības gadījumā palīdzēs klientiem.

Rubesa uzsvēra, ka, apkopojot jau esošo "1-2-3" staciju pieredzi, šajā stacijā veikti arī vairāki uzlabojumi, no kuriem klientiem pamanāmākais būs uzlabotā stacijas apgaismojuma sistēma - pastiprinātas uz leju vērstās gaismas un pilnveidots dizains.

Pašlaik "Latvija Statoil" izvērtē sadarbības piedāvājumus "1-2-3" stacijai blakus esošajā teritorijā būvēt vēl vienu servisa objektu, tā izveidojot servisa kompleksu autobraucējiem, kas izmanto Rīgas - Daugavpils šoseju. Maskavas ielas "1-2-3" stacijas celtniecībā "Latvija Statoil" investēja 1,5 miljonus Norvēģijas kronu (ap Ls 105 000).

Apkopojot un analizējot informāciju par septiņu līdz šim Baltijā atvērto automātisko staciju darbu, notiks "1-2-3" tīkla tālākā attīstība. Baltijā radītais automātiskās degvielas uzpildes stacijas "1-2-3" koncepts guvis atzinību arī ārpus Baltijas - Dānijā nesen atklāta un strādā jau sestā "1-2-3" stacija, norāda Rubesa.

"Latvija Statoil" šobrīd pieder 32 pilna servisa degvielas uzpildes stacijas un divas automātiskās stacijas 12 Latvijas pilsētās. "Latvija Statoil" ir Latvijas degvielas mazumtirdzniecības līderis. Automātiskās DUS Latvijā pieder arī degvielas tirgotājiem "Neste Latvia" un "Uno-X".

Seko Delfi arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form