Valērija Belokoņa izdevniecība sāk izdot "Latvijas enciklopēdiju". Kā informēja izdevniecībā, enciklopēdijas galvenais redaktors ir Heinrihs Jubels.

Izdevēji sola, ka enciklopēdijā būs plašs, precīzi dokumentēts, objektīvs un noderīgs faktu materiāls par mūsu valsti. Atšķirībā no universālajām enciklopēdijām "Latvijas enciklopēdijā" tiks ievietots iespējami maz rakstu ar vispārīga satura informāciju, netiks arī dots specifisku profesionālu jēdzienu un terminu skaidrojums, ko lasītāji var atrast nozaru enciklopēdijā.

"Latvijas enciklopēdijas" 1.sējumā apkopota informācija par Latvijas dabu, tās iedzīvotājiem, vēsturi, ekonomiku, zinātni, kultūru, reliģiju, sportu. Kopumā sējumā ir 5238 raksti, no tiem 2034 ir biogrāfijas. Tekstu papildina 31 karte, 59 tabulas, 1200 attēli.

Patlaban izdevniecībā norit intensīvs darbs pie nākamajiem četriem enciklopēdijas sējumiem. "Latvijas enciklopēdijas" 1.sējuma prezentācija notiks 10.decembrī plkst.16 Rīgas Latviešu biedrības nama Zelta zālē.

Source

LETA
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Comment Form