Būtiski mainīta satiksme uz Jūrmalas šosejas krustojumā ar Rīgas apvedceļu
Foto: LETA

No piektdienas tiek būtiski mainīta satiksmes organizācija satiksmes mezglā Jūrmalas šoseja (A10) un Rīgas apvedceļš A5 (Salaspils-Babīte), portālu "Delfi" informēja VAS "Latvijas Valsts ceļi".

Konkrētajā posmā satiksme pakāpeniski tiek pārkārtota no Rīgas virziena brauktuves uz Jūrmalas virziena brauktuvi, kā arī, braucot no Rīgas Liepājas virzienā, tiek slēgta apļveida uzbrauktuve uz Rīgas apvedceļu A5 (Salapils-Babīte).

Uz Jūrmalas virziena brauktuvi pārkārtotā satiksme arī turpmāk tiks organizēta pa divām joslām katrā virzienā. Visas apļveida nobrauktuves satiksmes mezglā ar Rīgas apvedceļu A5 (Salaspils-Babīte) ir slēgtas.

Turpmāk satiksme šajā mezglā tiks organizēta, braucot no Rīgas uz Liepāju vai Piņķiem, jānogriežas uz brauktuvi virzienā uz Babīti un uz Rīgas apvedceļa jāapgriežas braukšanai pretējā virzienā.

Braucot no Jūrmalas vai Piņķiem uz Babīti, jānogriežas uz nobrauktuvi uz Rīgas apvedceļu Piņķu virzienā, un uz apvedceļa jāapgriežas braukšanai pretējā virzienā, jāšķērso Jūrmalas šoseja un jāpagriežas pa labi uz nobrauktuvi no Jūrmalas šosejas.

Braucot no Babītes uz Rīgu, izbraucot uz nobrauktuves no Jūrmalas šosejas, jābrauc apvedceļa virzienā, uz apvedceļa jāapgriežas braukšanai pretējā virzienā, jāšķērso Jūrmalas šoseja, vēlreiz jāapgriežas braukšanai pretējā virzienā un pa nobrauktuvi jādodas uz Rīgu.

Braucot no Piņķiem uz Jūrmalu, jānogriežas uz nobrauktuvi no Jūrmalas šosejas Rīgas apvedceļa Liepājas virzienā un uz Rīgas apvedceļa jāapgriežas braukšanai pretējā (Babītes) virzienā, jāšķērso Jūrmalas šoseja, vēlreiz jāapgriežas braukšanai pretējā virzienā un jāturpina ceļš pa nobrauktuvi uz Jūrmalu.

Būvdarbi uz Jūrmalas šosejas (A10) posmā no Rīgas robežas līdz piekļuvei Jūrmalas caurlaižu punktam (13,41. – 19,25. kilometrs) sākās jūnijā un tiks pabeigti nākamgad, 2020. gadā. Autoceļa pārbūves ietvaros ar ceļa pamati tiks pastiprināti ar reciklētu veco asfaltu, kā arī tiks uzklātas trīs jauna asfalta kārtas. Atjaunos arī nobrauktuves satiksmes mezglā ar Rīgas apvedceļu A5 (Salaspils–Babīte).

Darbus uz Jūrmalas šosejas veic piegādātāju apvienība "A.C.B. un Binders" par līgumcenu 22,97 miljoni eiro (ar PVN), kas tiek segti no valsts budžeta.

Source

www.DELFI.lv

Tags

Latvijas Valsts ceļi
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Comment Form