Ziemeļvalstu ministru padomes bērnu aizsardzības programmas ietvaros noslēdzies konkurss, kurā piešķirti vairāk nekā 177 tūkstoši Dānijas kronu 12 Latvijas bērnu atbalsta projektiem. Kopumā Latvijas ekspertu grupai iesniegti 70 pieteikumi no dažādām Latvijas pašvaldībām un sabiedriskajām organizācijām.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma
Finansējums ir piešķirts Kauguru bērnudārzam "Pasaka" desmit dienu vasaras nometnes organizēšanai bērniem no krieviski runājošām ģimenēm, lai dotu tiem iespēju iepazīties ar latviešu valodu un kultūru, Rīgas nevalstiskajai organizācijai klubam "Baltais zvirbulis" vasaras nometņu organizēšanai bērniem no sociāli nelabvēlīgas vides. Līdzīgas uz latviešu un svešvalodu un kultūras apgūšanu orientētas vasaras nometnes par Ziemeļvalstu padomes piešķirto naudu organizēs Daugavpils vasaras rehabilitācijas centrs, Talsu vides aizsardzības klubs, Madonas rajona Barkavas pagasta sabiedriskā organizācija "Simbarella", Gulbenes 2.vidusskola, Valkas rajona pašvaldības sociālais dienests (kas plāno organizēt "Putnu operas" viesizrādes) un nevalstiskā organizācija "Veselība un vide". Savukārt kultūras un informācijas centrs sabiedriskā organizācija "K@2" plāno nodarbināt 80 jauniešus slimnīcās un sociālās palīdzības dienestos, bet Krāslavas dome organizēs bērniem ar garīgās attīstības traucējumiem vasaras nometni, kurā strādās psihologi un runas traucējumu ārsti, bet lekcijas bērnu vecākiem lasīs arī zviedru speciālisti.
Seko Delfi arī Instagram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form