AFI
Foto: Palmira Lāce

Saeimas deputāti Aida Prēdele, Palmira Lāce, Antons Seiksts, Modris Lujāns, Māris Vītols un Pāvels Maksimovs pērn saņēmuši tikai Saeimas maksāto algu un kompensācijas par deputāta pienākumu pildīšanu, liecina šo amatpersonu iesniegtās ikgadējās deklarācijas par 2001.gadu.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma
Aida Prēdele deklarācijā norādījusi, ka pērn par darbu Saeimā viņai samaksāti Ls 9 283,08. Deklarēts arī Salaspils evaņģēliski luteriskās draudzes mācītājas amats, valdes locekles amats SO misijā "Pakāpieni", kā arī kopīpašumā ar četrām personām esošais nams un zeme Rīgā, Kr.Valdemāra ielā.

Palmiras Lāces deklarācija liecina, ka viņas darba alga Saeimā bijusi Ls 6 455,61, bet kompensācijās saņemti Ls 1 924. Deputāte norādījusi, ka viņas rīcībā bijusi AS "Parekss banka" izsniegtā kredītkarte ar limitu 3 000 latu. Deklarēts arī Lāces īpašumā esošais mežs Liepājas rajonā, kopīpašumā ar vīru esošās mājas. Lāce norādījusi, ka pērn sadalīts iepriekš kopīpašumā esošais īpašums "Lāču dīķi". Amatpersona sākotnēji ierakstījusi, ka viņai pieder arī zirgs vārdā Fuksis, taču šis ieraksts no deklarācijas svītrots.

Deputātam Modrim Lujānam Saeima algā un kompensācijās pērn samaksājusi Ls 14 449. Deputāta parādsaistības bijušas Ls 1111,68 un 3290 ASV dolāru apmērā. Deklarētas arī amatpersonai piederošās 25 kapitāla daļas Ls 600 vērtībā SIA "Store RN" un "Latvijas hipotēku un zemes bankas" "Master Card" uzkrātie 1 050 ASV dolāri. Lujāna valdījumā ir dzīvoklis Rīgā, Lugažu ielā, bet īpašumā - 1996.gadā ražota automašīna "BMW". Deklarēti arī Saeimā ieņemtie amati.

Māris Vītols pērn guvis Ls 12 310 ienākumus par Saeimas deputāta darbu. Viņa īpašumā bijušas 100 kapitāla daļas jeb 50% Ls 1000 vērtībā SIA "Vudmens". Deklarēti arī skaidras naudas uzkrājumi Ls 8000 un 15 000 ASV dolāru apmērā, kā arī "Latvijas Krājbankā" uzkrātie Ls 1 900 un "Parekss bankā" noguldītie 2 000 ASV dolāri. Vītolam pieder 1995.gadā ražotā vieglā automašīna "Audi A6", kopīpašumā ir zeme un dārza māja Limbažu rajonā, bet valdījumā dzīvoklis Rīgā, Lugažu ielā. Pērn ieņemts arī valdes priekšsēdētāja amats "Politiskās izglītības fondā".

Deputāts Pāvels Maksimovs pērn par darbu Saeimā saņēmis atalgojumu Ls 9399 apmērā, skaidras naudas uzkrājumi viņam bijuši Ls 400, kā arī "Latvijas Krājbankā" noguldītie 115 privatizācijas sertifikāti. Deklarētas arī divas automašīnas - 1989.gadā ražotā automašīna "Moskvič" un 1990.gadā ražotā "BMW 252" un centrālās padomes priekšsēdētāja vietnieka amats Latvijas Vecticībnieku Pomoras baznīcas centrālajā padomē.

Seko Delfi arī Instagram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form