Lielākā Interneta kompānija Baltijas valstīs DELFI ceturtdien uzstāda divus GAPus (global access point) tirdzniecības centrā “Mols”. Šis projekts ir izveidots, sadarbojoties visiem trim uzņēmumiem, kas Latvijā darbojas ar DELFI preču zīmi, un tirdzniecības centram MOLS.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma
Programmnodrošinājumu un GAPu tehnisko uzturēšanu nodrošina firma DELFI Interactive. GAPu pieslēgumu Interneta tīklam veic kompānija DELFI Internet. Savukārt uz viena GAPa tiks uzstādīts DELFI portāls, un tādējādi TC MOLS apmeklētāji varēs reālā laika režīmā iepazīties ar aktuālo informāciju, nosūtīt elektroniskās apsveikuma kartes, lietot e-pastu, kā arī vienkārši izklaidēties, lai varētu svētku iepirkšanās drudža laikā atvilkt elpu. Uz otrā GAPa kompānija DELFI INTERACTIVE piedāvās iespēju izsūtīt Jaungada apsveikumus uz mobilajiem telefoniem(SMS). GAPi atradīsies TC “Mols” līdz 2001.gada janvāra beigām. GAPu izvietošana TC “Mols” ir DELFI akcija, lai tuvāk iepazīstinātu cilvēkus ar Interneta iespējām, veicinātu Jauno tehnoloģiju ātrāku ieviešanu sadzīvē un piedāvātu TC “Mols” apmeklētājiem papildus pakalpojumus. DELFI cer, ka GAPi kā informācijas līdzeklis jau tuvākajā laikā varētu tikt ieviesti gan veikalu darbā, gan arī daudzās citās sadzīves jomās. GAP ir specifiski datori, kas pielāgoti darbam ārpus biroja, un kuriem visa vadība notiek tieši no ekrāna, bez klaviatūras vai "peles" palīdzības. GAPus kā informācijas līdzekļus plaši izmanto visā attīstītajā pasaulē.
Seko Delfi arī Instagram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form