Deputāts Elksniņš aizvien nav izlēmis, vai vērsties tiesā pret deputātu Rasnaču par goda un cieņas aizskaršanu
Foto: LETA

Saeimas deputāts Andrejs Elksniņš ("Saskaņas centrs", SC) līdz šim brīdim vēl nav izlēmis, vai sniegs tiesā prasību par goda un cieņas aizskaršanu pret deputātu Dzintaru Rasnaču (Nacionālā apvienība).

"Mani moka dažādas pārdomas. Ja pērtiķis ir iemācījies runāt, tad ne vienmēr viņš runā taisnību, tas pēc Darvina teorijas," filozofiski sacīja Elksniņš.

Tāpat deputāts nav vērsies Saeimas Ētikas komisijā par šo pārkāpumu.

Aģentūra BNS marta beigās jau ziņoja, ka Saeimas deputāts un prezidija loceklis Rasnačs savā sociālā tīkla "Twitter" kontā izteica aizvainojošas piezīmes par Elksniņu. "Tā nu ir sanācis, ka lielākais pedofilu aizstāvis Latvijā šodien bija "Saskaņas centra" pārstāvis un advokāts Andrejs Elksniņš. Klientu nauda?" vēsta Rasnača ieraksts. Viņš "Twitter" arī izteicis viedokli, ka Elksniņš darot visu tā, lai Latvijai sliktāk, un deputātu nodēvējis par "mūdzi, kam nav dzimtas sakņu".

Šāds konflikts izcēlās, kad Saeimas Juridiskajā komisijā notika balsojums par grozījumiem Kriminālprocesa likumā, kas paredz pirmstiesas apcietinājuma termiņu palielināšanu dzimumnoziedzniekiem. Deputāts Elksniņš bija pret šādiem grozījumiem.

Source

BNS

Tags

Andrejs Elksniņš Saeima Twitter
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Comment Form