Foto: Ukrainas karogi virs Gaujas un atbalsta pasākums ukraiņiem Siguldā
Foto: Publicitātes foto

Solidarizējoties ar ukraiņu tautu smagajās cīņās par brīvību, turpmāk uz Gaujas tilta Siguldā plīvos 16 Ukrainas karogi.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"Ar šo es vēlos ikvienam no mums atgādināt, cik svarīga un trausla ir brīvība. Šķērsojot tiltu, pacelsim acis augšup un atcerēsimies svarīgāko – mēs iestājamies par mieru un tiesībām dzīvot suverēnā un neatkarīgā valstī," sacīja Siguldas novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Uģis Mitrevics.

Lai paustu atbalstu ukraiņiem, trešdien, 2. martā, pulksten 18 Siguldas dzelzceļa stacijas laukumā ikviens varēja pievienoties ukraiņu karavīru dziesmai, izpildot to kopā ar grupu "Dzelzs vilks" un Siguldas novada amatiermākslas kolektīviem. Solidarizējoties ar ukraiņiem, stacijas laukumā tika izliktas sveces "Слава Україні" kontūrā.

Pār Siguldu 2. martā pēcpusdienā pārlaidās arī Gunāra Dukštes vadītais gaisa balons ar Ukrainas karogu.

Jau ziņots, ka Krievija ceturtdien, 24. februārī, sāka pilna mēroga militāru uzbrukumu Ukrainai, prezidentam Vladimiram Putinam brīdinot citas valstis, ka jebkurš mēģinājums iejaukties novedīs pie "sekām, kuras jūs nekad neesat redzējuši".

Tags

Krievijas iebrukums Ukrainā Sigulda Ukraina
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form