AFI
Foto: Kārlis Greiškalns

Izglītības un zinātnes ministrijas apspriežu zālē svinīgos apstākļos piektdien notika bijušo izglītības un zinātnes ministru foto portretu galerijas atklāšana, kurā kopā ar pašreizējo ministru Kārli Greiškalu piedalījās bijušie izglītības ministri Silva Golde, Jānis Vaivods un Juris Celmiņš.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma
Uzrunā Greiškans bijušos ministrus, skolotājus un izglītības darbiniekus sveica Skolotāju dienā un norādīja uz priecējošiem statistikas datiem. Viņš sacīja, ka Starptautiskā izglītības sasniegumu novērtēšanas asociācija un ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācija sagatavojušas pētījumu, kura ietvaros uzmanība veltīta valstu attīstībai matemātikas un dabas zinātņu jomā. Greiškalns norādīja, ka šajā pētījumā noskaidrots - ja 1994. gadā Latvija citu valstu starpā ieņēma 36.-38. vietu, tad 1999. gadā jau 16.-18. vietu. To Greiškalns nosauca par pierādījumu tam, ka ministri, skolu vadītāji un skolotāji ir kopā pašaizliedzīgi strādājuši.

Savukārt Saeimas deputāte Golde, sveicot skolotājus Skolotāju dienā, norādīja, ka desmit Saeimas deputāti ir iesnieguši priekšlikumu - no nākamā gada pirmo septembri pasludināt par valsts svētkiem. Šis jautājums nodots izskatīšanai komisijās. Piektdien arī pasniegti atzinības raksti 18 skolotājiem par radošu un apzinīgu darbu izglītībā. Ieradušies bija tikai divi skolotāji, kas saņēma atzinības rakstus.

Seko Delfi arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form